Gdzie najtańszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Gdzie najtańszy kredyt samochodowy

Postautor: niemen » 05 lip 2017, 9:27

Nie ma w sieci żadnych, aktualnych rankingów. Ale może ktoś z was był u pośrednika i miał robione porównanie ofert?
Do kogo teraz najbardziej opłaca się złożyć wniosek?
niemen

Re: Gdzie najtańszy kredyt samochodowy

Postautor: polsen » 06 lip 2017, 9:12

Na 90 proc. w Inbank. I nawet nie chodzi o koszty, tylko o warunki. Tam masz kredyt samochodowy bez zabezpieczeń, co oznacza w praktyce, że dostajesz kasę na auto, które od razy jest twoje. Spłacasz kredyt, ale bank nie jest współwłaścicielem samochodu i masz do niego pełne prawa. Łącznie z tym, że auto możesz sprzedać nawet w czasie spłacania kredytu - banku to nie interesuje.
polsen

Postautor: niemen » 07 lip 2017, 9:12

Sprawdziłem 4 różne banki. Porównywałem RRSO z Inbank dla najdłuższego okresu i to podawane w innych bankach przy opisie oferty.
Powiedz mi - jak to możliwe, że Inbank daje bez zabezpieczenia dużo lepsze warunki, niż inne banki z zabezpieczeniem?
Strasznie to dziwne. Ale z czego konkretnie wynika?
niemen

Postautor: gubernator » 10 lip 2017, 9:08

Jeśli chodzi o ich kredyt samochodowy to naprawdę nie ma czego szukać, bo w tym momencie nikt nie zaproponuje wam więcej niż Inbank.
Po prostu nikogo na to nie stać. InBank nieźle pojechał z tą ofertą, raczej żaden bank tego się nie spodziewał i podejrzewam, że sami nie do końca wiedzą, co mają robić. Ale czy to nasz problem?
gubernator