Gdzie najtańszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Gdzie najtańszy kredyt samochodowy

Postautor: niemen » 05 lip 2017, 9:27

Nie ma w sieci żadnych, aktualnych rankingów. Ale może ktoś z was był u pośrednika i miał robione porównanie ofert?
Do kogo teraz najbardziej opłaca się złożyć wniosek?
niemen

Re: Gdzie najtańszy kredyt samochodowy

Postautor: polsen » 06 lip 2017, 9:12

Na 90 proc. w Inbank. I nawet nie chodzi o koszty, tylko o warunki. Tam masz kredyt samochodowy bez zabezpieczeń, co oznacza w praktyce, że dostajesz kasę na auto, które od razy jest twoje. Spłacasz kredyt, ale bank nie jest współwłaścicielem samochodu i masz do niego pełne prawa. Łącznie z tym, że auto możesz sprzedać nawet w czasie spłacania kredytu - banku to nie interesuje.
polsen

Postautor: niemen » 07 lip 2017, 9:12

Sprawdziłem 4 różne banki. Porównywałem RRSO z Inbank dla najdłuższego okresu i to podawane w innych bankach przy opisie oferty.
Powiedz mi - jak to możliwe, że Inbank daje bez zabezpieczenia dużo lepsze warunki, niż inne banki z zabezpieczeniem?
Strasznie to dziwne. Ale z czego konkretnie wynika?
niemen

Postautor: gubernator » 24 lip 2017, 14:16

Jeśli chodzi o ich kredyt samochodowy to naprawdę nie ma czego szukać, bo w tym momencie nikt nie zaproponuje wam więcej niż Inbank.
Po prostu nikogo na to nie stać. InBank nieźle pojechał z tą ofertą, raczej żaden bank tego się nie spodziewał i podejrzewam, że sami nie do końca wiedzą, co mają robić. Ale czy to nasz problem?
gubernator

Postautor: Jola » 25 lip 2017, 13:46

Ogólnie możesz wziąć zwykły kredyt gotówkowy w BNP Paribas i masz tam RRSO 11,45% czyli naprawdę bardzo dobre na ten czas.
Jola

Postautor: kodas » 11 sie 2017, 9:50

Nigdy nie koncentruj się na jednym kredycie - bierz pod uwagę różne oferty.
A wystarczy zerknąć tutaj - leasing24.poznan.pl
Rozmawiajcie z Filipem. Powinien wam konkretnie doradzić i podpowiedzieć.
Jest fachowcem z tego tematu. Bez względu na parametry, prawie na pewno dostaniecie finansowanie leasingowe.
Powodzenia.
kodas

Postautor: pobader » 22 sie 2017, 9:39

Potwierdzam. Mamy negatywny BIK, dostaliśmy oficjalną ofertę leasingu przy rozsądnych kosztach.
Załatwiamy formalności. Bardzo konkretni goście, nie owijają w bawełnę, dają konkretne sugestie.
Od razu telefonicznie mi powiedzieli, jakich mniej więcej warunków mogę się spodziewać.
Jeszcze nie mamy podpisanej umowy, ale jak na razie jesteśmy pozytywnie zaskoczeni.
pobader

Postautor: futerio » 23 sie 2017, 9:33

Chodzi o Flipa z leasing24.poznan.pl tak?
Świetny i konkretny gość. Nigdy przy rozmowie telefonicznej nie usłyszeliśmy od razu tyle sugestii.
Coś takiego to mi się podoba. Nie owija w bawełnę, mówi jakie warunki zapewnili klientom przy podobnych parametrach, jak nasze.
Bardzo pozytywne zaskoczenie.
futerio

Postautor: momter » 29 sie 2017, 9:55

Potwierdzam. W 4 bankach dostaliśmy odmowę, a ten Filip faktycznie finansowanie nam zorganizował.
Wielkie dzięki za pomoc i sugestie. Znalazłem to przypadkiem i szczerze mówiąc, to sądziliśmy, że nikt nam tego finansowania w żaden sposób nie zapewni.
momter

Postautor: popen » 30 sie 2017, 9:43

Jakie dokumenty musieliście u nich przedstawić w celu otrzymania finansowania?
Dużo tego było? I czy cały temat załatwia się całkowicie online, czy trzeba przesyłać/dostarczyć standardowo dokumenty?
popen

Następna