Pożyczka gotówkowa na samochód

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Pożyczka gotówkowa na samochód

Postautor: Krzysztof 31 » 18 wrz 2016, 20:09

ja Polecam Profi Credit bo mają uczciwe warunki spłat. Z nimi udało mi się zakupić samochód, a potem łatwo ich spłaciłem. Miałem długi czas spłaty więc obyło się bez nerwów. Można na nich liczyć
Krzysztof 31

Postautor: Karol2016 » 03 paź 2016, 18:31

Zajrzyjcie na leasetake.pl. Oferują wynajem długoterminowy. To alternatywa dla kredytu i leasingu. Nowe auto już od kilkuset złotych miesięcznie.
Karol2016

Postautor: PAcek » 13 paź 2016, 20:34

Zajrzałem i co ?
Ceny spoko. Merc za 1100 to cena nied o pogardzenia-http://www.leasetake.pl/listings/c160-merc/. Pytanie jak z ubezpieczeniem i szkodą wtakim aucie ?
PAcek

Postautor: piszczałka » 25 lis 2016, 12:10

Ubezpieczenie Ciebie nie interesuje, serwisowanie samochodu również, czyli klocków hamulcowych i opon na zimę nie zmieniasz Ty i za to nie płacisz. W Leasetake masz już samochody za 315zł miesięcznie, umowy również podpisujesz na czas, jaki Ci pasuje (bodajże od 24 do 60 miesięcy).
piszczałka

Postautor: tomalala » 01 kwie 2017, 23:10

ja brałem w Profi Credit, najszybciej byli w stanie mi dać gotówke, a potrzebowałem szybko bo mi sie trafiła okazja kupić dobrze auto, cena relatywnie byla niska jak na rocznik 2013r. rok temu. Firma bardzo dobra, porządna i uczciwa
tomalala

Postautor: asiakowal » 29 maja 2017, 13:25

Ja normalnie brałam kredyt w banku. Na 20 tysięcy bez problemu dostałam w BGŻ BNP Paribas.
asiakowal

Postautor: ewa12345 » 22 lip 2017, 17:45

Dobrze jest przejrzeć wiele ofert. Ja wybrałam kredyt w BNP Paribas, bo mi najbardziej warunki i koszty pasują.
ewa12345

Postautor: sara » 08 wrz 2017, 1:36

Wiesz są kredyty samochodowe, ale zwykle w nich masz ograniczenie, że tylko w tym komisie, salonie itd możesz kupić a jak weźmiesz normalny kredyt gotówkowy w BNP Paribas czy innym banku to możesz go też wydać na samochód i obojętnie czy kupisz w salonie czy z drugiej ręki.
sara

Postautor: jakader » 12 wrz 2017, 9:10

Pożyczka? Przecież to będą koszty z kosmosu. Dużo lepiej jeśli ogarniesz ten temat normalnie kredytem samochodowym.
W Inbanku masz coś takiego, że bierzesz kredyt na auto, a samochód wcale nie jest tutaj zabezpieczeniem.
Czyli w praktyce - masz auto w kredycie, a ono jest Twoje. Nikt poza tobą, nie ma do niego specjalnych praw.
Nieźle, prawda?
jakader

Postautor: hados » 13 wrz 2017, 9:11

Potwierdzam. Widziałem ofertę Inbanku - robiłem porównanie z innymi ofertami. Kolosalna różnica. Czy rzeczywiście jeszcze jakiś bank ma w ofercie takie warunki? W sensie - nie staje się po udzieleniu kredytu współwłaścicielem takiego samochodu? Jakie są wasze doświadczenia w tym względzie? Przeglądałem dużą liczbę ofert i nigdzie niczego sensownego nie spotkałem.
hados

PoprzedniaNastępna