Pożyczka gotówkowa na samochód

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Pożyczka gotówkowa na samochód

Postautor: hokte » 30 wrz 2017, 7:14

Pewnie, że zdecydowanie najlepiej załatwiać takie sprawy przez bank i kredyt - będzie najtaniej.
A tym kredytem bez zabezpieczenia to już Inbank nieco rozwalił system, bo raczej nikt się nie spodziewał tego, że aż tak odmienią sytuację na rynku. Najdziwniejsze jest jednak to, że przez tyle czasu żaden bank nie był w stanie wyrównać tej oferty. Sprawdzałem wczoraj kilka i przy maksymalnym okresie Inbank ma lepsze RRSO niż inni z zabezpieczeniem.
hokte

Postautor: bitet » 04 paź 2017, 13:05

Biorąc kredyt samochodowy warto pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu samochodu i spłaty kredytu. Taką ofertę znajdziemy w Toyota Bank, dobra opcja na wypadek nieprzewidzianych trudności ze spłatą kredytu.
bitet

Postautor: jola23 » 22 paź 2017, 15:25

Pożyczki to raczej mają wysoki procent, o środki na samochód pytaj najlepiej w komisie czy salonie tam gdzie kupujesz samochód, zobacz tutaj noweuzywane.eu/samochody_uzywane/ na ofertę aut używanych, zapewniają też różne formy finansowania jak leasing czy kredyt.
jola23

Postautor: pystols » 18 lis 2017, 20:17

Pożyczka na samochód to dobre rozwiązanie, ale pod warunkiem, że znajdziesz taką z uczciwymi warunkami. Ja ze swojej strony polecam PKO Leasing, bardzo uczciwe warunki, elastyczna firma i oferuje pożyczki na wysokie kwoty.
pystols

Postautor: kacperro » 09 gru 2017, 14:38

Banki ciągle wprowadzają nowe oferty i robią promocje, więc sytuacja zmienia się praktycznie z miesiąca na miesiąc. Najlepiej się poradzić doradcy kredytowego, bo jest ze wszystkim na bieżąco. Mnie dobry kredyt gotówkowy załatwili w Galerii Finansowej w Wawie. Od razu wiedziałem, jakie dokumenty mam przygotować i zaoszczędziłem mnóstwo czasu. Decyzja szybka i oczywiście pozytywna.
kacperro

Postautor: simsos » 10 gru 2017, 13:06

Raiffeisen udziela kredytu gotowkowego na dowolny cel nawet do 150tys a przy kwocie mniejszej (5tys) nawet bez za swiadczen. A czas spłaty nawet do 8 lat :)
simsos

Poprzednia