Kiedy najlepiej wziąć kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Kiedy najlepiej wziąć kredyt samochodowy

Postautor: borubar » 15 sty 2014, 22:31

Pracownicy w banku dostają okresowe plany sprzedażowe ustalone odgórnie przez centralne jednostki. Praktycznie co miesiąc są rozliczani ze sprzedaży produktów bankowych. Dyrektor oddziału danego banku jest szczęśliwy jeśli jego podwładni udzielają dużo kredytów oraz zakładają lokaty terminowe na ogromne sumy. Pod koniec roku pracownicy banku sami zabiegają o klientów, by wywiązać się należycie z planów sprzedażowych. Końcówka roku to dobry okres na spotkanie promocji zarówno w salonach samochodowych(wyprzedaż danego rocznika)jak i w bankach. Mowa tutaj o niższej stawce oprocentowania.
borubar

Re: Kiedy najlepiej wziąć kredyt samochodowy

Postautor: Mizerny » 10 sie 2014, 10:14

Nie sądzę, że kiedykolwiek pracownicy banków przymykają oczy na pewne niedociągnięcia kredytobiorcy lub obniżają marże ze względu na to, żeby wypracować limity. Oni sami ie mają takiej mocy i w ten sposób nie ma co liczyć na jakiś lepszy kredyt.
Kredyt nie tylko samochodowy bierze się wtedy kiedy jest potrzebny a nie wtedy kiedy "najlepiej"
Mizerny

Postautor: charlie » 27 sie 2014, 18:54

Najlepiej to wtedy kiedy jest potrzebny jak to ktoś wyżej napisał:) Jak chcesz najlepszą ofertę to spróbuj przez pośrednika finansowego. W jednym miejscu porówna kilka ofert banków. Jeśli było by tak z tym że dyrektorzy cieszą się z dużej ilości kredytów to każdy by dostał kredyt. Na pewno cieszy ich duża ilość założonych kont w ich banku bo sam kiedyś starając się o kredyt na starcie musiałem założyć konto.
charlie

Postautor: bingos » 08 wrz 2014, 23:27

Wydaje mi się, że dobry okres na wzięcie kredytu samochodowego jest właściwie teraz. Chodzi o to, że to już druga połowa roku i będzie wyprzedaż starszych roczników, a więc i szansa na niższe ceny.

"Jak chcesz najlepszą ofertę to spróbuj przez pośrednika finansowego."

Dokładnie. Najlepszy ogląd oferty ma zawsze pośrednik. Nie wspomnę o tym, że ma dostęp do wszelkich informacji związanych z liczeniem zdolności kredytowej oraz doświadczenie. Swojego czasu w Idea Expercie Pani na pierwszy rzut oka na podane przeze mnie dane powiedziała, że w tym banku nie przejdzie kredyt.
bingos

Postautor: adam13 » 16 wrz 2014, 14:37

Nie zastanawiaj się nad pracą osób zatrudnionych w bankach, a myśl raczej o tym, jaki samochód chcesz kupić i czy teraz, czy może później będzie korzystniej. Kredyt możesz wziąć z pomocą firmy pośrednictwa kredytowego, o czym już przedmówcy pisali, bo to optymalna opcja, a nie chodzenie po bankach i patrzenie w oczy pracownikom, czy może coś u nich uda ci się wskórać.
adam13

Postautor: bingos » 07 lip 2015, 20:53

"Nie zastanawiaj się nad pracą osób zatrudnionych w bankach, a myśl raczej o tym, jaki samochód chcesz kupić i czy teraz, czy może później będzie korzystniej. Kredyt możesz wziąć z pomocą firmy pośrednictwa kredytowego, o czym już przedmówcy pisali, bo to optymalna opcja, a nie chodzenie po bankach i patrzenie w oczy pracownikom, czy może coś u nich uda ci się wskórać."

Dokładnie szczególnie że nikt nie będzie zmuszał do skorzystania z przedstawionych propozycji, jeśli uznasz, że nie są one dla ciebie korzystne.
bingos

Postautor: zagubiona » 22 paź 2015, 8:38

A nie lepiej brać pożyczkę na firmę np ciekawe propozycje ma PROFI CREDIT I kupić auto na firmę. Ta opcja ma możliwość darmowego odroczenia rat. Wiec nawet w razie przejściowych kłopotów, można zawiesić jej spłacanie. Mają tez inne propozycje, jak pożyczka na dowód, czy na zaświadczenie.
zagubiona

Postautor: metinka » 09 lis 2015, 19:58

Jak chciałam kupić samochód to po prostu poszłam do banku i wzięłam kredyt. Pewnie gdyby poprzednie auto nie było spisane na straty to miałabym czas na spekulacje kiedy wziąć kredyt, kiedy kupić samochód, ale niestety nie miałam do tego głowy.W Raiffaisenie mają dogodną ofertę dla kredytobiorców, także polecam.
metinka

Postautor: shay » 10 gru 2015, 7:28

Ech..sam muszę wziąć kredyt na samochód niedługo, a już mam upatrzony taki samochód
Jedyną rzeczą, jaką możemy wiedzieć jest to, że nic nie wiemy - i jest to najwyższy wzlot ludzkiej mądrości.
Awatar użytkownika
shay

Postautor: Amnitka » 26 gru 2015, 3:33

Ja nie wiedziałam jaki kredyt wybrac, więc też skorzystałam z Idea Experta. Dobrze jest miec przed soba oferty kilku róznych baków i móc to sobie wszystko porównać na spokojnie.
Amnitka

Następna