Pożyczka gotówkowa na samochód

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Pożyczka gotówkowa na samochód

Postautor: piwosz » 10 sty 2013, 22:35

Aktualnie pożyczki gotówkowe można brać na każdy cel. Nawet nie trzeba się spowiadać z tego na co przeznaczyliśmy przyznaną gotówkę. Pożyczkę gotówkową zatem bez żadnych przeszkód można przeznaczyć na zakup wymarzonego auta. W porównaniu do celowego kredytu samochodowego nie trzeba się martwić o wiek kupowanego auta oraz są mniejsze formalności. Na dodatek nie trzeba zapewniać zabezpieczenia kredytu w postaci cesji praw z polisy AC. Kolejną korzyścią tego rozwiązania jest to, że dysponujemy gotówką w ręku już podczas poszukiwania odpowiedniego pojazdu.

Pożyczka gotówkowa w Eurobanku, którą można przeznaczyć np. na zakup auta:
- bez prowizji
- okres kredytowania waha się od 3 do 84 miesięcy
- wielkość pożyczki od 500 zł do 120 tysięcy złotych
- RRSO na poziomie 32 proc.
piwosz

Pożyczka samochodowa w Eurobanku

Postautor: Jacek » 18 sty 2014, 13:24

Czy ktoś korzystał z tej pożyczki? Zamierzam w tym roku zmienić samochód na nowszy ale nie mam żadnych oszczędności, więc pozostaje jedynie pożyczka. Szukam więc dobrej oferty. Może korzystaliście właśnie z tej i możecie podzielić się opiniami? Z góry dzięki! Pozdrawiam :)
Jacek

Re: Pożyczka gotówkowa na samochód

Postautor: Franek44 » 02 cze 2014, 20:34

Ja brałem taką ofertę http://www.rl.com.pl/autorata , głównie z racji tego, że nie prowadzę działalności, a w tym banku honorowali umowy agencyjne jako formę zatrudnienia.
Franek44

Postautor: bingos » 15 cze 2014, 23:01

Jacek, jak potrzebujesz więcej informacji o możliwościach to zajrzyj do lokalnego oddziału pośrednika kredytowego Idea Expert. Powinien być w twojej okolicy. Z reguły możesz wziąć kredyt na 100% wartości, ale będą sprawdzać Twoją zdolność kredytową. Możesz też zrobić to bez tego, ale wtedy jest to pożyczka i musisz mieć wkład własny.
bingos

Postautor: bekos » 16 cze 2014, 11:26

Oferty szukasz przez doradców, a nie bezpośrednio. Kojarzysz np. Górnośląskie Towarzystwo Finansowe?
Jeśli składasz wniosek u doradcy, to wiadomo, że ostatecznie pójdą one tam, gdzie ten kredyt dostaniesz.
A szukanie samodzielnie... no i jak dla mnie to nie ma sensu, ale to kwestia indywidualna.
bekos

Postautor: bekos » 09 sie 2014, 20:09

Próbuj przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, powinno być dużo łatwiej. Jeśli szukasz w konkretnych miejscach to cała pożyczka kosztuje cię dużo mniej i szybciej ją dostaniesz. Absolutnie pozbawione sensu jest składanie wniosków bez sprawdzenia zdolności. Bo co z tego, że złożysz wniosek, skoro i tak będzie on odrzucony?
bekos

Postautor: pampo » 17 wrz 2014, 11:22

Ok, ale czy Górnośląskie Towarzystwo Finansowe jest w stanie zorganizować jakieś lepsze oferty?
Czy np. wniosek, który pójdzie do banku przez doradcę będzie lepiej rozpatrywany, czy warunki mogą być lepsze?
Jakie są konkretnie z tego profity?
pampo

Postautor: kredytpolska » 18 paź 2014, 7:14

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe to pośrednik, który nie jest w stanie zaproponować nic innego niż w banku, a już na pewno nie lepszej oferty niż w oddziale.
Portal Finansowy Kredytpolska.net
Awatar użytkownika
kredytpolska

Postautor: sebix » 30 paź 2014, 12:16

Może skontaktuj się z Kredyty To Tu, to profesjonalna firma doradcza, pomagają zarówno osobom prowadzącym własną działalność, jak też osobom prywatnym. Ja tutaj ogarniałem kredyt na operację dla mojej żony, bo to trochę kosztowało, a trzeba było prywatnie. Na stronie www.kredytytotu.pl jest ich pełna oferta. Miłe i kompetentne podejście, porównanie ofert i negocjacja warunków.
sebix

Postautor: just12345 » 07 lip 2015, 20:53

Chcesz tani kredyt? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.
Sam wybierasz i decydujesz: kredyt z niższą marża czy kredyt bez prowizji.
Kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.
Wejdź na stronę i sam sprawdź: przedstawiciel24.eu

Kontakt:
Doradca

Telefon:
+48 785 28 1985
just12345

Następna