Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Postautor: bartosz » 12 sty 2013, 17:45

Wiele polskich rodzin nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Niewątpliwe mnie do tych osób trzeba zaliczyć. Sęk w tym, że nie dysponuje gotówką na ten cel. Tak jak większość rodaków w pierwszej kolejności pracowałem na mieszkanie. Niedługo zostanę ojcem i nie wyobrażam sobie życia z małym dzieckiem bez samochodu. Poszukuje odpowiedniego i taniego kredytu na auto. Chyba zdecyduje się na nową rodzinna brykę. Muszę przecież dbać o nasze bezpieczeństwo;-)Jaki bank mi polecacie?
bartosz

Kredyt samochodowy-Multibank

Postautor: klient » 12 sty 2013, 18:01

Polecam ci Multibank pomimo tego, że pobierają prowizję za udzielenie finansowego wsparcia na zakup samochodu. Lepiej się spieszyć z zaciągnięciem tego atrakcyjnego kredytu bo niedługi zniknie marka Multibanku. Produkty bankowe dla osób indywidualnych będą wyłącznie oferowane przez mBank. Zatem być może zmienią się warunki kredytowe.
klient

Warunki kredytu samochodowego w Multibanku

Postautor: dady » 12 sty 2013, 18:02

- pobierana jest prowizja w wysokości 1 procent od wartości kredytu
- nie trzeba wykupywać żadnego dodatkowego ubezpieczenia
- nominalne oprocentowanie wynosi 8,6 proc.
W Multibanku wszystkie formalności można załatwić naprawdę szybko i bez przeszkód. To sprawia, że przyjemnie się współpracuje z tym bankiem.
dady

Kredyt samochodowy w Volkswagen Banku

Postautor: barack » 12 sty 2013, 18:13

Jeszcze Volkswagen Bank ma dobre kredyty samochodowe-można powiedzieć, że wręcz specjalizuje się w tej materii. Szkoda tylko, że nie posiadają obsługi oddziałowej i kredyty można zaciągnąć praktycznie wyłącznie w salonach samochodowych. Najlepiej jest też wybierać z marek takich jak Volkswagen, Audi i SEAT-wówczas można uzyskać preferencyjne warunki.
barack

Warunki kredytu samochodowego w Volkswagen Banku

Postautor: nykiel » 12 sty 2013, 18:18

Rzeczywiście ważne jest to, jaki samochód planujemy kupić. Ponieważ w zależności od modelu i marki oprocentowanie kredytu samochodowego w Volkswagen Banku może wynieść od 3,99 do 6,99 procent. Prowizja wynosi 5 procent i trzeba też wykupić obowiązkowe ubezpieczenie-to kosztuje 2,9 procent wartości udzielonego kredytu.
nykiel

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Postautor: haczyk » 14 lut 2013, 22:30

Na samochodach za bardzo się nie znam, ale też planuje wziąć kredyt, żeby takowy kupić ;) tylko myślałam, że najłatwiej i najlepiej wziąć po prostu zwykły kredyt a nie typowo samochodowy.. przykładowo Alior Bank, WBK czy nawet Kasy Stefczyka - mają świetne oferty. A jak waszym zdaniem powinnam zrobić?
Awatar użytkownika
haczyk

Postautor: maks.kolar » 18 sty 2014, 12:10

Ja jestem zadowolony z leasing Hyundai i40, jest to bardzo dobra forma zarówno dla firm bo głównie leasing kojarzony jest z przedsiębiorcami jak i dla zwykłych konsumentów. Początkowo tak jak przed mówcy nosiłem się z zamiarem wzięcia kredytu ale po kalkulacji już w salonie bo wyborze modelu i wersji wyposażenia leasing okazał się najbardziej optymalną formą. Nie jedni powiedzą, że auto nie jest moją własnością ale w momencie kiedy zostaje parę stówek w kieszeni jest mi to obojętne. Niezdecydowanym proponuje rozważenie takiej właśnie formy sfinansowania swojego nowego lub używanego auta.
maks.kolar

Postautor: pio » 21 kwie 2014, 16:59

Ostatnio ukazał się ranking na http://www.auto-swiat.pl/1-ranking-kredytow-samochodowych-styczen-2014 według niego obecnie najkorzystniejszy kredyt na auto można dostać w Getin Noble.
pio

Postautor: charlotte1991 » 19 maja 2014, 7:29

Niedawno zdałam prawko i rozglądam się za jakimś używanym ale porządnym samochodem. Myślę poważnie o kredycie samochodowym bo z moich oszczędności na nic porządnego mi nie wystarczy. Czytałam ostatnio na http://www.comperia.pl/forum/kredyty/72-kredyt-na-samochod.html gdzie warto wziąć kredyt samochodowy i chba zdecyduję się na Santander. Podobno zaświadczenie o zarobkach nie jest potrzebne.
charlotte1991

Postautor: charlie » 29 maja 2014, 15:21

Można i tak ale ja bym skorzystał z pośrednika finansowego. Jest trochę takich firm w naszym kraju. Kiedyś korzystałem z PDK ale dziś to nazywa się Idea Expert. Najlepiej udać się do oddziału albo wypełnić formularz kontaktowy.
charlie

Następna