Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Postautor: jussek » 25 cze 2014, 0:37

Według mnie na taki w miarę dobry samochód to trzeba wydać kilka-kilkanaście tysięcy. Rodzice mi brali w raiffeisen, ale tam z tego co pamiętam, samochód nie mógł być starszy niż 7 lat. Ogólnie się opłaca zamiast gotówkowego.
jussek

Postautor: COMEON » 26 cze 2014, 7:02

Może warto byłoby zajrzeć sobie tutaj: http://www.comperia.pl/kredyty_samochodowe - na stronie znajduje się aktualne zestawienie kredytów, które pomoże Ci wybrać ten najlepszy w danym przypadku.
Ja brałem rok temu kredyt w Idea Banku ponieważ miał dość dobrą ofertę niemniej warto jest przejrzeć sobie inne.
COMEON

Postautor: JACEK.D » 06 sie 2014, 8:55

Witam wszystkich, ja osobiście uważam, że jeżeli ktoś jest laikiem w temacie kredytów to powinien skorzystać z pomocy pośrednika. Ja pierwszy kredyt brałem dopiero w wieku 34 lat i był to kredyt na ciągnik siodłowy na potrzeby działalności gospodarczej. Jako, że się nie znałem totalnie na tych wszystkich procedurach, ukrytych kosztach,itp. to wyszukałem w internecie kogoś kto będzie w stanie coś mi doradzić. Trafiłem na stronę internetową KREDYTNAAUTO.COM.PL , ta firma ma biuro pod Poznaniem, ale nie było problemu, żeby załatwić ze mną kredyt chociaż jestem z Lubiąża. Zadzwoniłem do nich, powiedziałem konkretnie jaki pojazd mnie interesuje, podałem cene i jaką miesięcznie chciałbym mieć ratę mniej-więcej. Po ok. godzinie dostałem kilka symulacji na kredyt i leasing, Pani która mnie obsługiwała powiedziała mi jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami finansowań. Zdecydowałem się na kredyt w BREBanku- dzisiejszy MBank i szczerze powiem, że jestem bardzo zadowolony! Oprocentowanie bardzo niskie, mają przejrzystą umowę i nawet bank nie był dopisywany do dowodu jako współwłaściciel. Jeżeli ktoś się nie zna na tematach finansowych to szczerze polecam wyżej wymienioną firmę bo wszystko poszło bardzo rzetelnie i szybko. I mimo, że niedługo mi się kończy kredyt to mogę liczyć na pomoc i poradę Pań, które prowadziły moją sprawę. Polecam i kredytnaauto.com.pl i MBank

Pozdrawiam,
Jacek D.
JACEK.D

Postautor: bingos » 21 sie 2014, 12:17

Z tego co wiem to w Idea Expert można porównać oferty sporej cześci banków, które udzielają kredytów na aamochody nowe lub używane. Do samych porównywarek kredytowych online mam takie same mieszane uczucia jak do porównywarek ubezpieczeń OC i AC.
bingos

Postautor: adam13 » 02 paź 2014, 10:19

Przychylam się do opinii, że nie ma banku z najlepszym kredytem. Wszystko zależy od sytuacji (min. wielkość kredytu, przeznaczenie). Dlatego dobry doradca kredytowy jest na wagę złota.
adam13

Postautor: charlie » 24 paź 2014, 14:33

Wspomniana wyżej Idea Expert ma teraz ciekawy konkurs z jeszcze ciekawszymi nagrodami http://dlawiekszejidei.pl/ .Trzeba przyznać że niektórzy to potrafią oszczędzać:)
charlie

Postautor: sebix » 30 paź 2014, 12:15

W przypadku kredytów na duże sumy np. 400 tyś, to ja bym Ci polecał zdecydowanie firmę Kredyty To Tu...Oni pomagają kompleksowo w znajdywaniu ofert, oraz negocjują z bankiem warunki. Sprawdź sobie stronę www.kredytytotu.pl, tu szczególnie polecam zakładkę – certyfikaty. Są to ludzie z doświadczeniem i wieloma referencjami. Pozdrawiam serdecznie.
sebix

Postautor: just12345 » 21 sty 2015, 8:04

Chcesz tani kredyt? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.
Sam wybierasz i decydujesz: kredyt z niższą marża czy kredyt bez prowizji.
Kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.
Wejdź na stronę i sam sprawdź: przedstawiciel24.eu

Kontakt:
Doradca

Telefon:
+48 785 28 1985
just12345

Postautor: michal33 » 27 mar 2015, 13:04

Nie tak dawno radziłem się doradcy z portalu www.doradcykredytowi.pl w kwestii kredytu refinasowego i mogę polecić. Bardzo dobry kontakt, przedstawił mi najlepsze aktualnie rozwiązania, nie opierał swoich porad na ofercie jednego konkretnego banku, tylko zarysował ogólną sytuację na rynku.Mimo, iż zazwyczaj nie pisze rekomendacji, to w tym wypadku, myślę, że uczciwość należy docenić.
michal33

Postautor: ulicafinansowa.pl » 27 mar 2015, 20:46

Nie da się określić który bank ma najlepszy kredyt nie znając preferencji oraz sytuacji finansowej klienta. Szukając najlepszej oferty dla siebie warto było by skorzystać z porównywarki finansowej.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

PoprzedniaNastępna