Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Postautor: Naptiszka » 12 kwie 2015, 6:39

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest dotacja kredytowa J&J Group. Mam na myśli program 600 za 600. Ta opcja wychodzi dla nas najkorzystniej finansowo, więc warto się tym zainteresować.
Naptiszka

Postautor: goran » 26 maja 2015, 2:24

Kredyt? No poszaleliście. Może jeszcze we frankach? Sam skorzystałem z fajnej okazji leasingu tylko na 3,99% w mleasing.pl, i wziąłem nówkę wózek widłowy w leasing na 72 miesiące. Takiego kredytu nie dostaniecie w żadnym banku.
goran

Postautor: goran » 07 lip 2015, 20:53

Dobrego to nie ma żaden, dużo bardziej opłaca sie leasing. Wziąłem w leasing używany samochód osobowy w mleasing,pl, bo mają ofertę na 72 miesiące bez pierwszej wpłaty.
goran

Postautor: tyson » 27 wrz 2015, 8:05

Popieram wypowiedzi wyżej, kredyt to zbyt ryzykowna sprawa. Obczaj sobie na przykład oferty leasingu na http://mleasing.pl/ , wychodzi o wiele korzystniej i cenowo i w ogóle...
tyson

Postautor: jakubek » 25 lis 2015, 10:15

Ja polecam raiffeisen. Tam bierzesz kredyt i spłacasz w dowolnych ratach. mozna sobie tez wziąć opcjonalne ubezpieczenie na życie i niezdolnosc do pracy.A co najlepsze tylko kwota z której korzystasz jest oprocentowana. Brałem tam kredyt który nadal spłacam i nie miałem żadnych problemów. Szczerze polecam
jakubek

Postautor: wawa111 » 11 kwie 2016, 7:19

Chyba najlepiej udać się do doradcy któy ma wiele banków w ofercie i porównać je, coś takiego jak u tego Pana ma 30 banków więc na pewno dopasuje najlepsza ofertę.
wawa111

Postautor: sun » 13 kwie 2016, 19:24

Idea bank ma kredyt samochodowy na 4,5% i do 10 lat, moim zdaniem bardzo korzystna oferta. Warto tam zapytać.
sun

Postautor: tuchajbej84 » 16 kwie 2016, 15:55

Kredyt samochodowy w Idea Banku jest dobrą ofertą. Sam korzystałem z niego kupując firmowe auto. Mimo, że miałem firmę działającą 11 miesięcy udzielono mi go bez problemu. Umowę zawarłem na 3 lata i spłacam w równych ratach. Warto zobaczyć https://www.ideabank.pl/kredyt-samochodowy
tuchajbej84

Postautor: sun » 08 cze 2016, 0:16

No właśnie oni tam nie robią problemów ze stażem firmy, jeśli się nie mylę to 3 miesiące wystarczą. A wyobraźcie sobie, że inne banki wymagały nawet 2 lat :o
sun

Postautor: renata » 25 lip 2017, 13:57

To zależy czy chcesz kupić samochód od dealera czy z drugiej ręki, bo jak to drugie to najlepszy jest kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas, bo obojętnie czy pożyczysz 20 czy 30 tysięcy masz RRSO 11,45%
renata

PoprzedniaNastępna