O co chodzi z ubezpieczeniem w kredycie na samochód

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

O co chodzi z ubezpieczeniem w kredycie na samochód

Postautor: fijas » 12 sty 2013, 18:47

Zauważyłem, że wiele banków przy udzielaniu kredytu samochodowego wymaga od klientów wykupienia jakiegoś obowiązkowego ubezpieczenia. Co więcej wielkość tego ubezpieczenia wyrażana jest procentowo. Od czego mam tą wartość obliczyć???
fijas

Ubezpieczenie w kredycie samochodowym

Postautor: piotrek » 10 sie 2013, 18:19

Zazwyczaj chodzi o wykupienie ubezpieczania AC. Brak wykupienia tego ubezpieczenia może poważnie zwiększyć całkowite koszty kredytu. Przykładowo rezygnując z ubezpieczenia przy kredycie samochodowym w Santander Banku oprocentowanie wzrasta aż o 1,5 punktu procentowego. Jak już mówię o wzroście kosztów kredytowania to trzeba wspomnieć o Banku BGŻ. Otóż w tym banku jeśli wnioskodawca nie posiada rachunku osobistego to oprocentowanie kredytu wzrasta o 5 punktów procentowych!więc obowiązkowe ubezpieczenie nie jest aż tak straszne…
piotrek

Re: O co chodzi z ubezpieczeniem w kredycie na samochód

Postautor: just12345 » 21 sty 2015, 8:31

Oferujemy szeroki wachlarz usług finansowych stworzonych po to, byś mógł zabezpieczać swoje finanse lub powiększać swój majątek.Zajmujemy się kredytami, ubezpieczeniami, inwestycjami.
Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty.
just12345

Postautor: .pozyczkobank.pl » 07 lip 2015, 20:53

oferty kredytowe w 15minut bez zaswiadczeń szybko łatwo i wygodnie
www.pozyczkobank.pl
wypełnij wniosek a nasi konsultanci zadzwonią
do ciebie i znajdą dla ciebie dogodną
oferte
.pozyczkobank.pl

Postautor: EugeniuszKowalik » 09 kwie 2016, 17:28

O pieniądze oczywiście. Na siłę musiałem kupić drugie ubezpieczenie bo nie chcieli słyszeć o tym że mam już jedną życiówkę.
A jeżeli ktoś pyta jaką firmę można polecić - to powiem tylko jakiej na pewno nie polecam GETIN/OPEN FINANCE/IDEA/HOME BROKER
Oszustwo na każdym kroku. Jak przygotuję całą moją historię to dam ku przestrodze linka.
Najgorsi lichwiarze jakich spotkałem na swojej drodze, jak Getin złapie klienta to obrabia go wspólnie z pozostałymi dotąd aż obedrą go z całej kasy i przekazują sobie informacje tylko ile ma kasy do wykorzystania. ŻENADA!!! Ale teraz sądy ich pościgają. Koniec wyłudzania kasy przez agentów nie mających pojęcia co oferują ludziom
EugeniuszKowalik

Postautor: Gość » 15 maja 2016, 19:29

O ubezpieczenie to warto w Cuk zapytać, mają też pomocny kalkulator na stronie.
Gość

Postautor: Tosik84 » 23 cze 2016, 7:19

Wydaje mi się ,że nie chodzi tu o ubezpieczenie AC, lub nie tylko o nie. Każdy kredyt jest ubezpieczany na ryzyko braku jego spłaty. To pozwala bankom jakoś dźwigać siężar tych niespłacających. No dla klientów oznacza to zawsze wyżesz koszty.

Ostatnio przesunięty w górę 23 cze 2016, 7:19 przez: Anonymous.
Tosik84