Oprocentowanie kredytów samochodowych

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Oprocentowanie kredytów samochodowych

Postautor: witek » 12 sty 2013, 21:14

Jakie jest średnie oprocentowanie kredytu samochodowego w polskich warunkach? Słyszałem, że oprocentowanie samochodówek jest stosunkowo mniejsze niż przy kredytach i pożyczkach gotówkowych udzielanych na dowolny wydatek. Z tego co wiem to bank udzielając kredyt samochodowy pobiera mniejsze marże. Chciałbym się dowiedzieć jakie stawki oprocentowania kredytów samochodowych krążą w polskich bankach.
witek

Stawka oprocentowania w kredycie samochodowym

Postautor: samson » 12 sty 2013, 21:33

Kiedyś to samochodówki były tak wysoko oprocentowanie jak dzisiaj kredyt hipoteczny. Mówię o początku 2000 roku. Wówczas średnie nominalne oprocentowanie kredytu samochodowego wynosiło 21 procent. W kolejnych latach stawka oprocentowania malała i dzisiaj kształtuje się na poziomie 6-7 procent. Przyczyną tak dużego spadku oprocentowania w porównaniu do 2000 roku jest słabsza koniunktura na rynku motoryzacyjnym oraz większa konkurencja pomiędzy bankami.
samson

Kredyt samochodowy w Idea Banku

Postautor: wariat » 10 sie 2013, 1:18

Jedno z niższych oprocentowań na rynku kredytów samochodowych oferuje Idea Bank. Oferta samochodówki w Idea Banku przewiduje nominalne oprocentowanie na poziomie 8,89 procent. Nie wiem jak wygląda sprawa stawki oprocentowania jak zostanie wniesiony jakiś wkład pieniężny. Nie ma żadnego obowiązkowego ubezpieczenia, a pobierana niestety prowizja wynosi 2 procent od wartości kredytu.
wariat

Re: Oprocentowanie kredytów samochodowych

Postautor: just12345 » 21 sty 2015, 8:15

Chcesz tani kredyt? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.
Sam wybierasz i decydujesz: kredyt z niższą marża czy kredyt bez prowizji.
Kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.
Kontakt:
Doradca

Telefon:
+48 785 28 1985
just12345

Postautor: .pozyczkobank.pl » 22 cze 2015, 11:30

oferty kredytowe w 15minut bez zaswiadczeń szybko łatwo i wygodnie
www.pozyczkobank.pl
wypełnij wniosek a nasi konsultanci zadzwonią
do ciebie i znajdą dla ciebie dogodną
oferte
.pozyczkobank.pl

Postautor: liczebny » 29 cze 2015, 13:41

Oprocentowanie może się różnić w zależności od zdolności finansowej danego klienta, ale jeżeli planujesz zakup samochodu to zdecydowanie lepiej wziąć na firmę kredyt samochodowy niż zwykłą pożyczkę. Ja mam w Idea Banku i dostałem bardzo dobre warunki: http://www.ideabank.pl/kredyt-samochodowy
liczebny

Postautor: michu » 01 lip 2015, 17:06

Takim kryterium decydującym zawsze jest zdolność kredytowa klienta. Możesz samemu próbować ją ocenić na podstawie dostępnych informacji lub poprosić o pomoc na forum kredytowym
michu

Postautor: ulicafinansowa.pl » 19 paź 2015, 12:10

oprocentowanie jest mniejsze bo zabezpieczeniem jest samochód, oprocentowanie jest indywidualne. A średnie oprocentowanie kredytów samochodowych znajdziesz w rankingach.

Ostatnio przesunięty w górę 19 paź 2015, 12:10 przez: Anonymous.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl