Kredyt samochodowy dla firm - w którym banku najtaniej

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Kredyt samochodowy dla firm - w którym banku najtaniej

Postautor: rudek » 21 cze 2016, 6:38

Zanim kredyty i pożyczki to przeczytaj http://sekretypozyczek.pl/ możesz ściągnąć poradnik na komputer. Znajoma mi wysyłala ostatnio, bo brała pożyczkę na wakacje i mówiła, że sporo informacji przydatnych
rudek

Postautor: Szoks » 05 lip 2016, 16:32

Nie wydaję mi się, aby kredyt na samochód był najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Moim zdaniem warto byłoby spróbować leasingu. Sam tak zrobiłem gdy kupowałem 5 lat temu samochód - zapytałem się w Raiffeisenie o warunki i okazały się korzystniejsze od któregokolwiek kredytu.
Szoks

Postautor: Łełołeło » 08 sie 2016, 4:09

Kredyt to kiepska opcja na zakup samochodu. Leasing jest zdecydowanie lepszy dla Twojej kieszeni. Przedzwoń po paru firmach leasingowych takich jak chociażby wcześniej wymieniony Raiffeisen i oni Ci wszystko wytłumaczą tak abyś zrozumiał, dlaczego kredyt jest tak bardzo nieopłacalny względem leasingu.
Łełołeło

Postautor: trombek » 19 sie 2016, 16:16

Moim zdaniem nie ma w ogóle porównania, kredyt a leasing. Wielu znajomych ma leasing, najwięcej w raiffeisen, naprawdę super opcja do finansowania pojazdów
trombek

Postautor: sun » 30 wrz 2016, 23:40

Czy ja wiem... znalazłam kilka ofert fajnych kredytów, które naprawdę się opłacają. Nie porównywałam co prawda z ofertami leasingu, ale takie 4,5% w Idea Banku to naprawdę nieźle, nie trzeba kupować auta nowego, można sfinansować również używany. No i okres kredytowania może trwać nawet do 10 lat.
sun

Postautor: Zbyszek2016 » 03 paź 2016, 18:21

Od niedawna jest alternatywa dla kredytu i leasingu, można auto wypożyczyć - na rok lub dwa. Nie trzeba mieć firmy, nie zmniejsza to zdolności kredytowej. Auto nie jest Twoje jak umowa się kończy, ale nie ponosisz kosztów utraty wartości auta tak jak w przypadku zakupu nowego samochodu, możesz fakturę wrzucać w koszty, więc całkiem korzystnie to wychodzi. Zajrzyjcie na leasetake.pl naprawdę warto :)
Zbyszek2016

Postautor: amciuamciu » 09 paź 2016, 14:04

Moim zdaniem leasing najlepiej wziąć w raiffeisen leasing, warunki bardzo korzystne, firma też już swoje lata ma, dlugo sa na rynku.
amciuamciu

Postautor: xans » 09 paź 2016, 14:15

Nie bierz kredytu na firmę, kompletnie się nie opłaca. Leasing. tylko. Ja polecam raiffeisen leasing, ale wybierz co ci będzie pasowało - oferty są lepsze niż kredytowe.
xans

Postautor: ŻAczek » 12 paź 2016, 11:55

600 stówek za fokusa brzmi OK> Trochę boli ze nie dostajesz auta później. Ale z drugiej strony wykupić p leasingu za 1% później sprzedać i płacić podatek od całej różnicy to też bez sensu :/

Jest gdzieś jakaś porównywarka albo firma gdzie potrafią wydać wyceny dla tego samego samochodu w różnych opcjach ? Lesing, listejking i kredyt ?
ŻAczek

Postautor: Zeon » 25 paź 2016, 18:24

ŻAczek pisze:
> 600 stówek za fokusa brzmi OK> Trochę boli ze nie dostajesz auta później. Ale z
> drugiej strony wykupić p leasingu za 1% później sprzedać i płacić podatek od całej
> różnicy to też bez sensu :/
>
> Jest gdzieś jakaś porównywarka albo firma gdzie potrafią wydać wyceny dla tego samego
> samochodu w różnych opcjach ? Lesing, listejking i kredyt ?

Gdzie dają fokusa za 600? :o Na jaki czas? Ja już leasingu nie chcę. Jakie to auto? Nowe czy używane? Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? I dlaczego auto nie jest twoje.
Zeon

PoprzedniaNastępna