Kredyt samochodowy dla firm - w którym banku najtaniej

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Kredyt samochodowy dla firm - w którym banku najtaniej

Postautor: wanyama » 06 lis 2016, 12:50

Kredyt samochodowy to nie jest taka zła opcja, można bardzo podobnie wyjść finansowo. Zresztą najlepiej porównywać oferty, sam polecam raiffeisen polbank, mają dobre warunki kredytowe.
wanyama

Postautor: biginjapan » 25 lis 2016, 11:57

Kredyt wcale nie jest tak tragiczny jak sugerujesz. Kredyt samochodowy, jesli jest dobrze dobrany, może być bardzo korzystny. Obie formy finansowania mają swoje plusy i minusy. Sam prywatnie wziąłem kredyt w raiffeisen polbank i dla osoby prywatnej jest 10x lepszy kredyt niż leasing.
biginjapan

Postautor: onecrown » 02 gru 2016, 7:45

Może nie 10x lepszy, ale kredyt samochodowy wychodzi finansowo korzystniej i to jest chyba fakt. Co do banków, też uważam raiffeisen za dobry bank, ale z innymi styczności nie miałem więc nie mam porównania.
onecrown

Postautor: posw » 04 gru 2016, 21:26

Nikt Ci nie powie gdzie najtanij bo każdy dostaje inną ofertę. Ale rozważ czy nie bardziej Ci się opłaca kupić np samochód poleasingowy. Często są na tyle tańsze, że nie trzeba brać kredytu, ostatnio widziałem kilka dobrych ofert na różnych aukcjach np raiffeisen, więc warto poszukać.
posw

Postautor: Ilona15 » 25 gru 2016, 0:56

a ja znalazłam ciekawą ofertę kredytu na www.e-anonse.net
warto zajrzeć, dużo nowych ogłoszeń
Ilona15

Postautor: villaroel » 20 sty 2017, 19:09

Racja, nie da się powiedzieć gdzie najtaniej bo twoja zdolność kredytowa itp ma tu bardzo duże znaczenie. Osobiście uważam, że kredyt samochodowy jest korzystniejszy dla osób prwyatnych, ale jeśli chcesz to polecam raiffeisen polbank. Są solidnym bankiem z którym miałem juz dużo róznych okazji do współpracy i ani razu nie spotkała mnie jakaś nieprzyjemność.
villaroel

Postautor: limpras » 14 lut 2017, 11:25

Samochód najkorzystniej wychodzi w leasingu i dla tych osób które prowadzą swoją działalność a kredyt samochodowy.. jeżeli to nie wielka kwota do 10-15k to jeszcze ok ale ja w wyższe kwoty bym się nie pakował ponieważ musi miec na uwadze dwie rzeczy a mianowicie auto taniejące na wartości i kredyt który też musimy opłacać a nie będziemy spłacać samej kwoty którą pożyczyliśmy ale również odsetki, prowizje itp.
limpras

Zamiast kredytu leasing - najtańszy i nejlepszy

Postautor: Prezik » 01 kwie 2017, 23:03

W przypadku firmy to chyba lepiej wziąć auto w leasing niż brać kredyt samochodowy. Dostaje się fakturę, która sobie można wliczyć w koszty i płaci się mniejszy podatek. Oczywiści o ile firma ma większe przychodu niż koszty, bo to różnie bywa w przedsiębiorstwach. Jak się wybierze dobrą ofertę leasingu, po uwzględnieniu korzyści podatkowych można wyjść nawet lepiej niż w przypadku jednorazowego zakupu bez kredytowania. Uwzględniając nawet opłaty towarzyszące leasingowi. Z resztą przy kredytach też są.

Tylko trzeba wybrać dobrą ofertę. Polecam artykuł o tym jak wybrać najlepszy leasing https://antyranking.blogspot.com/2017/02/najlepszy-leasing-najtanszy-gdzie.html

Najtańszy leasing dostaniemy zwykle u brokera, bo porównuje kilka firm, ale nie jest to też regułą. Warto kilka sprawdzić samemu i zrobić sobie porównania, a dopiero potem wybrać najlepszą.

W przypadku firm to chyba lepsze rozwiązanie niż kredyt.

Poza tym ostatnio modny też stał się najem długookresowy, ale nie wiem jak to tam wygląda wszystko wtedy, bo nie korzystałem nigdy.
Prezik

Postautor: pokuj » 23 maja 2017, 11:10

Nie bierz kredytu na siłę, weź samochód poleasingowy. Ja tak kieydś w raiffeisen leasing wzialem samochod, akurat trafilem na rewelka ofertę a nie bylo pozniej zobowiązań
pokuj

Postautor: dwayne » 04 cze 2017, 19:13

Ja kredyt samochodowy brałem ze dwa lata temu w Raiffeisen Polbank, bardzo dobre warunki mi zaoferowali
dwayne

PoprzedniaNastępna