Kredyt na samochód używany - gdzie najtaniej dostanę

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Kredyt na samochód używany - gdzie najtaniej dostanę

Postautor: wawa111 » 05 lip 2016, 11:46

Ja bym sugerował udać się do specjalisty od kredytów np. http://1doradca.pl/oferta/kredyt-samochodowy/ w Krakowie, nie do jednego banku. Taki doradca ma wiele banków i łatwiej dobrać ofertę do potrzeb.
wawa111

Postautor: Bliska1120 » 31 lip 2016, 15:29

Jeśli chodzi o oferty skierowane do osób zakupujących samochód uzywany to banki raczej rzadko chcę przyznać jakiś kredyt. Jako, że daw lata temu kupowałam auto używane korzystałam z finansowania proponowanego przez platforma ratalna.pl Wszystko załatwiłam w kilka dni bez zbednych formalności.
Bliska1120

Postautor: amisavage » 03 sty 2017, 22:33

Jeśli to jest samochód DO 6 lat to kredyt samochodowy dostaniesz w raiffeisen polbank. Sam tam kupowałem kilkuletni samochód. Tu masz warunki jak coś, możesz się zapoznać http://raiffeisenpolbank.com/male-firmy/kredyty/kredyt-inwestycyjny-na-zakup-srodka-transportu
amisavage

Postautor: śmieszek » 28 cze 2017, 23:47

oj tam.. po co ci kredyt... kup sobie fiata 126p za gotówkę :) a jak myślisz ze to obciach nim jeździć to patrz tutaj :P k2.com.pl/blog/powloka-ceramiczna-na-maluchu?utm_source=dwm
śmieszek

Postautor: barecki » 29 cze 2017, 9:23

W tym momencie zdecydowanie najwięcej dają w InBanku, w sensie - najlepsze warunki, bo samochód nie musi być zabezpieczeniem. A maksymalna kwota to 50 tysięcy. Ale najciekawsze jest RRSO - tam gdzie przeglądałem oferty, banki mają wyższe RRSO z zabezpieczeniem, niż Inbank bez zabezpieczenia. I to już dosyć trudno pojąć.
barecki

Postautor: tuper » 30 cze 2017, 9:30

50 tysięcy, czyli nowego auta nie kupisz, ale patrząc na RRSO średnio pojmuję jak to możliwe. Sprawdziłem 3 pierwsze banki i zabezpieczeniem nie dają takiego RRSO. No nic - skoro coś takiego oferują, to widocznie im się opłaca. Zakup auta na kredyt, w sytuacji kiedy bank nie jest współwłaścicielem to chyba nowość. Któryś bank ma coś takiego w ofercie?
tuper

Postautor: kominek » 03 lip 2017, 9:12

Raczej żaden bank nie ma czegoś takiego jak Inbank. Podejrzewam, że jak na razie banki nawet nie rozumieją jak Inbank mógł to zaoferować - przynajmniej to rozumiem patrząc na całkowite koszty ofert. Bardzo mnie ciekawi jaki procent kredytów samochodowych na używane auta popłynie do nich w pierwszych miesiącach. Podejrzewam, że np. dla komisów to będzie mega temat. W sensie - przedstawiania takiego kredytu klientom.
kominek

Postautor: broken » 22 lip 2017, 8:16

Zwykle banki dają kredyty samochodowe na nowe. Wiem, że Toyota bank oferuje zarówno na samochody nowe jak i używane, ale przyznam się, że nie sprawdzałem nigdy warunków. Warto jednak sprawdzić bo może akurat będzie lepsza alternatywa dla inbanku
broken

Postautor: jadzia » 25 lip 2017, 13:47

Zobacz też kredyt na 20 tysięcy w BGŻ BNP Paribas, bo przykład reprezentacyjny pokazuje RRSO 11,45%, więc bardzo dobre.
jadzia

Postautor: trombek » 08 wrz 2017, 1:32

Może spróbuj kredyt samochodowy w Raiffeisen Polbank? Widziałem, że mają fajne warunki, nie tylko zresztą na kredyty, można fajne samochody poznajdować.

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 1:32 przez: Anonymous.
trombek

Poprzednia