Kredyt na samochód używany - gdzie najtaniej dostanę

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Kredyt na samochód używany - gdzie najtaniej dostanę

Postautor: automaniak » 15 kwie 2014, 11:38

Właśnie skasowałem nasz samochodzik na śniegu i niestety nie ma sensu go już naprawiać bo to będzie kosztowało więcej niż jest on warty. Muszę pilnie kupić jakieś używane auto i szukam gdzie najtaniej można dostać szybki kredyt w banku na używany samochód. Wiem, że typowe kredyty samochodowe na auta nie starsze niż 13 lat można dostać w Getin Banku oraz w Santander Consumer, ale wolę się upewnić czy rzeczywiście są to interesujące oferty czy przypadkiem gdzieś można dostać taką pożyczkę dużo sprawniej i taniej. Chcę kupić samochód jeszcze w tym tygodniu i intensywnie rozglądam się za czymś w przedziałach 20, 15, 10 tys. zł i na pewno mniej więcej taki kredyt na używany pojazd będę potrzebował pilnie jak tylko znajdę interesujący mnie model w dobrym stanie. Szukam jakiegoś auta niemieckiego lub japońskiego i może być VW Passat, Golf, Audi A4, Opel Astra.
automaniak

Re: Kredyt na samochód używany - gdzie najtaniej dostanę

Postautor: Krakow » 01 cze 2014, 19:44

Sprawdź sobie choćby w Getin Banku. Ja osobiście nie lubię ich, ale dają kredyt na oświadczenie to ułatwia wiele spraw. Jak ktoś zna coś tańszego to chętnie się dowiem.
Krakow

Postautor: Olaffs » 02 cze 2014, 20:25

A jak oceniacie ofertę raiffeisen? Zastanawiam się nad kredytem http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy albo ewentualnie leasingiem, ale chyba kredyt jest korzystniejszy, bo później samochód zostaje u mnie.
Olaffs

Postautor: azazyn » 10 sie 2014, 10:11

Najlepiej to się chyba skontaktować z jakimś doradztwem kredytowym, idea expert, itd. Raczej mają większe pojęcie i lepiej znają ofertę banków niż my tutaj, gdzie każdy coś tam o jednym banku słyszał, ale porównać nie damy tego rady. A tak to widziałem, że do 25 tys. bez AC i zgody małżonka można dostać bez większego bólu, nawet na 100% wartości. Oczywiście zależy też wszystko od Twojego dochodu ;)
azazyn

Postautor: zypolek » 10 wrz 2014, 11:20

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, kojarzycie? Składasz wniosek przez doradcę to otrzymujesz konkretną analizę - gdzie masz szansę na kredyt i jaka jest zdolność. Składanie wniosków gdzie popadnie obniża zdolność, a też szanse na uzyskanie takiego kredytu są dużo mniejsza. Taka prawda.
zypolek

Postautor: Magda » 10 wrz 2014, 14:29

Getin Bank oferuje kredyt samochodowy na najlepszych warunkach. Z resztą sama niedawno kupowałam auto, więc jestem w temacie aut i kredytów. Z resztą getin nie ma konkurencji w tym zakresie
Magda

Postautor: amelia » 03 gru 2014, 12:10

Witam. Serdecznie zapraszam na naszą stronę internetową www.impetkredyty.pl Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami, Pani Sylwia pomoże rozwiązać Ci Twój problem. W impetkredyty nie wymagamy zaswiadczenia o dochodach, wpłaty własnej, zaświadczeń z US i ZUS o niezaleganiu. Zapraszam na www.impetkredyty.pl gdzie znajdziesz naszą pełną ofertę. Pozdrawiam
amelia

Postautor: Pozyczka » 09 gru 2014, 12:10

Najlepsze rozwiązania w sprawie kredytów znajdziecie na stronie polecampozyczke.pl. Świetna możliwość porównania kredytów, wybór czegoś dla siebie. Strona w pełni sprawdzona, pomocna jak mało która w tym temacie ;)
Pozyczka

Postautor: charlie » 19 gru 2014, 19:39

Banków jest sporo i prawie w każdym można wziąć kredyt samochodowy. Według mnie szkoda czasu na chodzenie po tych placówkach i wystarczy zapukać tylko do jednych drzwi. Mianowicie do pośrednika kredytowego. Przedstawi kilka ofert a nam pozostanie wybór najkorzystniejszej.
charlie

Postautor: just12345 » 07 lip 2015, 20:53

Chcesz tani kredyt hipoteczny? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.
Sam wybierasz i decydujesz: kredyt z niższą marża czy kredyt bez prowizji.
Kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.
Wejdź na stronę i sam sprawdź: przedstawiciel24.eu

Kontakt:
Doradca

Telefon:
+48 785 28 1985
just12345

Następna