Kredyt samochodowy przez internet - jaki bank ma najtańszy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy przez internet - jaki bank ma najtańszy

Postautor: olek » 10 sie 2013, 6:26

Widziałem kiedyś , że kilka banków w Polsce ma w swojej bogatej ofercie między innymi taką usługę jak kredyt samochodowy online czyli wszystko do załatwienia przez ich stronę internetową. Tylko ja jeszcze nie znam kogoś osobiście kto z takiego rozwiązania korzystał i czy to się w ogóle opłaca? Czy lepiej wysyłać wnioski przez internet czy chodzi samemu po placówkach bankowych i w oddziale liczyć na lepsze warunki? Chcę kupić w komisie używaną Skodę Fabię i musze mieć na to 20 tys. zł i jeszcze nie zacząłem samemu sprawdzać konkretnych ofert banków więc może ktoś mi tutaj doradzi od czego zacząć i w którym banku na pewno jest najtańszy kredyt samochodowy przez internet.
olek

Re: Kredyt samochodowy przez internet - jaki bank ma najtańs

Postautor: Marika9 » 02 paź 2013, 10:02

W sumie kredyty samochodowe maja rozne oprocentowanie w każdym banku.Kwoty roznia się od siebie.
Formalnosci owszem można zalatwic on line ale potem i tak trzeba je przedstawić na papierze.
Dlaczego kupować używany samochod?
Można mieć nowy i tez za takie same pieniądze.
warto zapisac się na jade probna która jest darmowa a w salonach maja już oferty roznych banków i to na korzystnych warunkach wartych przemyślenia.
Takie jazdy proponuje również Skoda.

Jazda probna z kredytem

Tu można znaleźć kilka zaproszen na jazdy próbne roznych producentow samochodowych.
Marika9

Postautor: Masz pożyczke » 03 paź 2013, 12:25

Własciwie to nie jest zly pomysl.
Ale tak rzeczywiście jest.
Osoby które zapiszą się na jazde probna danej marki samochodu mogą uzyskac kredyt na trosze innych warunkach niż to się odbywa normalnie.
Oczywiście jeżeli wybiorą dana marke z jazdy próbnej.

Katarzyna Mańska

katarynka514@interia.eu

Masz pożyczke.
Masz pożyczke

Postautor: Izy123 » 24 paź 2013, 19:40

Naciągacie człowieka na koszta ,ma tylko 20 tys. do wydania i to z kredytu .Jak weżmie większy to będzie dłuzej spłacał. A i tak nie wiadomo czy bank bedzie chciał taki kredyt udzielić.
OLEK , ktoś musi być pierwszy .Opisz czy się udało załatwić kredyt przez internet ,i czy nie było większych problemów.
nmoney.pl szybki kredyt na dowód
Izy123

Postautor: adamos70 » 25 lis 2013, 21:02

Kredytami samochodowymi dla firm zajmuje się także Idea Expert. Istnieje możliwość skredytowania 100% wartości samochodu (bez wkładu własnego). Tutaj info na ich stronie - http://ideaexpert.pl/biznesowi/kredyt-samochodowy
adamos70

Postautor: Kasia73 » 07 cze 2014, 15:20

Są takie oferty i warto z nich korzystać. Można np. korzystać z porównywarek kredytowych lub po prostu skorzystać z możliwości zlecenia wyszukania kredytu samochodowego. Obie usługi są darmowe. W pierwszej samodzielnie wyszukujesz kredyt samochodowy i sprawdzisz również dostępne oferty bankowe, natomiast w drugim skontaktujesz się ze specjalistą finansowym, który znajdzie dla ciebie bank oferujący opcję kredytu samochodowego przez internet. Przykład: investpuls.pl
Nie tylko kredyt hipoteczny: kredytkalkulatorhipoteczny.pl
Pożyczki pozabankowe: firmypożyczkowe.pl
Kasia73

Postautor: gość » 10 sie 2014, 10:16

Ja kredyt na samochód brałam w Getin Banku, ma najlepszą ofertę i od kilku miesięcy jest na szczycie wszelkich rankingów kredytów samochodowych
gość

Postautor: zypolek » 30 paź 2014, 15:30

Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe próbuj wnioskować, tak na pewno będzie dużo taniej, bo będziecie wybierali z wielu ofert jednocześnie. Na pewno całkowicie odradzam szukanie gdzie popadnie, albo wnioskowanie o pierwszą lepszą pożyczkę - w ten sposób najłatwiej stracić dużą gotówkę.
zypolek

Postautor: Rzecznik-Idea-Expert » 30 lis 2014, 20:43

Witam,

Zachęcam do porównania dostępnych ofert bezpośrednio w oddziale Idea Expert. Współpracujemy z kilkunastoma bankami i jesteśmy przekonani, że uda się dobrać taką ofertę, która będzie spełniać oczekiwania.

Pozdrawiam,
Rzecznik Idea Expert
Rzecznik-Idea-Expert

Postautor: markiszon » 09 gru 2014, 13:37

Próbujcie przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, faktycznie ilość ofert duża, niektóre banki mało znane, ale z dobrymi ofertami. Na pewno odradzam wybieranie ofert bez porównania wielu. Można na prawdę łatwo wtopić pieniądze.
markiszon

Następna