Kredyt samochodowy bez zaświadczeń od pracodawcy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy bez zaświadczeń od pracodawcy

Postautor: Automaniak » 31 gru 2012, 12:51

Planuję niebawem kupić drugie auto dla nas i Volvo v40 zostawić dla żony. Chce kupić także Volvo ale to większe czyli V70 2,4 diesel. Takie naprawde fajne o nie stare można kupić za ok 25 tys. zł ale będę potrzebował wziąć na to kredyt w banku. Niestety pracuję na czarno (dobrze zarabiam) i nie będę w stanie donieść do banku żadnego zaświadczenia o zarobkach. Słyszałem, że w Getin banku najłatwiej dostać kredyt na zakup auta i , że nie trzeba donosić żadnego zaświadczenia o dochodach bo wystarczy tylko złożyć stosowne oświadczenie. Piszcie jak to działa w praktyce i gdzie jest haczyk przy braniu kredytów samochodowym w Getin Bank.
Automaniak

Polecam kredyt na auto w Getin Banku

Postautor: ludzik » 22 lip 2013, 17:39

Ja mogę polecić kredyt samochodowy w Getin Banku bo jakieś 3 miesiące temu tam własnie wziąłem i póki co jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Najważniejsze jest to, że jak się ma czysty BIK to tam pieniądze na zakup auta pożyczają dosłownie w 2 dni i to naprawdę działa bo sam jestem tego przykładem. Mało tego, że wszystko odbyło się szybko to jeszcze na zakup samochodu za 10 tys. zł udało mi się dostać kredyt w wysokości 15 tys. zł więc starczyło mi na wszystkie koszty i dodatkowo pełny serwis i wymianę najważniejszych podzespołów i części żeby mieć auto w super stanie.
ludzik

Re: Kredyt samochodowy bez zaświadczeń od pracodawcy

Postautor: just12345 » 21 sty 2015, 7:33

Chcesz tani kredyt? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.
Sam wybierasz i decydujesz: kredyt z niższą marża czy kredyt bez prowizji.
Kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.
Wejdź na stronę i sam sprawdź: przedstawiciel24.eu

Kontakt:
Doradca

Telefon:
+48 785 28 1985
just12345

Re: Kredyt samochodowy bez zaświadczeń od pracodawcy

Postautor: Alex Szczecin » 07 lip 2015, 20:53

Mam pytanie do @just12345. Nie chcę dzwonić, dlatego może napisz tutaj więcej informacji o waszej ofercie. Czy macie porównania swoich propozycji z innymi ? Jesteście tańsi nisz oferta Getin Banku ?
Potrzebuję kupić samochód dostawczy do firmy - koszt to około 30 tys zł i zależy mi na jak najniższych odsetkach i prowizjach.

Ostatnio przesunięty w górę 07 lip 2015, 20:53 przez: Anonymous.
Alex Szczecin