Leasing - poradźcie co wybrać

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Leasing - poradźcie co wybrać

Postautor: pomalen » 08 sie 2017, 9:33

Dzwoniłem do nich - leasing24.poznan.pl
Przyznaję, że dali ofertę pomimo tego, że jestem naprawdę trudnym klientem.
Nie jest to jeszcze oferta oficjalna - muszę uzupełnić dokumenty. O ile zostanie potwierdzona po dokumentach, to skorzystamy.
pomalen

Postautor: kaborek » 09 sie 2017, 9:31

Przedmówco - oni nam załatwili leasing z zerowym wkładem własnym i na stare auto, poważnie.
Samochód ma 16 lat. W sumie przy tym finansowanie padły nam wszystkie mity jakie słyszeliśmy odnośnie do leasingu.
Nie przekreśla BIK, nie przekreśla strata, ani nowa działalność.
Każdy może dostać finansowanie.
kaborek

Postautor: pomalen » 10 sie 2017, 9:31

No u nas delikatnie mówiąc zaskoczenie, bo nawet nie musieliśmy gdzie składać wniosków, bo już przy rozmowie wychodziło, że nie mamy szans na finansowanie. Ciekawa jestem jak ten temat się skończy, ale nastawienie mam pozytywne. W zasadzie wygląda na to, że możemy mieć pewność finansowania - zobaczymy czy realnie je dostaniemy. Z rozmowy wynika, że tak. Nie spodziewaliśmy się.
pomalen

Postautor: Tomek obserwujący » 04 wrz 2017, 16:41

I jak ~pomalen skończyła się sprawa? Leasing dostałeś? Jakie raty? Jaki wykup??
Tomek obserwujący

Postautor: JSmith » 05 wrz 2017, 8:22

Ja Ci polecam sprawdzić ofertę PKO Leasing, po kupnie Raiffeisen Leasing to chyba największa firma leasingowa w Polsce, mogą zaoferować super warunki, które są często nieosiągalne dla innych leasingodawców. Mają bardzo szeroką ofertę leasingu, więc leasing samochodu, który jest chyba podstawowy dla wszystkich firm, na pewno zadowoli Cię warunkami. Sam przymierzam się do wzięcia nowego samochodu i właśnie na 99% wezmę leasing oferowany przez PKO.
JSmith

Postautor: majdan30 » 25 paź 2017, 6:03

Zapytaj w salonie. Mnie sie udało dostać niezłą oferte leasingu na peugeota 5008. Nie musiałem latać po bankach i szukać tak naprawdę wszystko od a do z u dealera załatwiłem.

Ostatnio przesunięty w górę 25 paź 2017, 6:03 przez: Anonymous.
majdan30

Poprzednia