Leasing - poradźcie co wybrać

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Najtańszy leasing, gdzie najlepiej w jakiej firmie?

Postautor: vorian30 » 18 kwie 2017, 10:22

Znam się trochę na leasingu (prowadzę 8 lat firmę i zdążyłem już obskoczyć wiele ofert) i z autopsji wiem, że najlepszą ofertę ma Platforma Finansowa. Świetne warunki, minimum formalności i co najwazniejsze brak ukrytych kosztów jak to sie czesto okazuje w ofertach roznych bankow... :mrgreen:
vorian30

Re: Najtańszy leasing, gdzie najlepiej w jakiej firmie?

Postautor: vanhoorn » 24 maja 2017, 18:38

Powiem Ci, że zdecydowanie warto. Leasing w Toyota Banku jest jednym z najlepszych obecnie na rynku a ich dodatkowe ubezpieczenie samochodu, to gap o którym wspominałeś, nie jest tylko chwytem marketingowym, naprawdę może okazać się pomocne.
vanhoorn

Re: Leasing - poradźcie co wybrać

Postautor: koddrs » 25 lip 2017, 9:43

Zdecydowanie leasing, a tak naprawdę prawie każdy bez wyjątków może dostać finansowanie.
Mówi wam coś to - leasing24.poznan.pl ? Rozmawiajcie z Filipem, doradzi wam, opisze sytuację i zasugeruje rozwiązania.
Nawet negatywny BIK, strata z działalności czy inne tematy, niczego tutaj nie przekreślają.
koddrs

Postautor: truter » 26 lip 2017, 10:34

A jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o starsze samochody?
Skoro BIK przestał stanowić problem, to czy na stary samochód również można dostać finansowanie?
Jeśli tak, to na jakich zasadach jest to możliwe?
truter

Postautor: koddrs » 28 lip 2017, 10:11

Dokładnie tak samo. Również nie ma już takich ograniczeń, jakie były kiedyś.
Auto może mieć 15 lat, a może nawet być starsze. Ale takie rozważania kompletnie nie mają sensu.
Po prostu musisz dać do analizy konkretny przypadek i dopiero wtedy można powiedzieć, czego realnie możesz się spodziewać.
koddrs

Postautor: gabrys » 31 lip 2017, 10:10

Co do tego - leasing24.poznan.pl
Zawsze odbiera ten Filip? Ma znaczenie z kim będziemy rozmawiać?
Oczywista oczywistość - zależy nam na jak najlepszych warunkach, ale parametrów klienckich cudownych nie mamy...
gabrys

Postautor: koddrs » 01 sie 2017, 10:17

Nie zawsze odbiera Filip, ale możesz się przecież umówić na rozmowę o konkretnej godzinie, albo poprosić, żeby oddzwonił w odpowiednim momencie.
koddrs

Postautor: gabrys » 03 sie 2017, 9:59

Już rozmawiałem. Przesłałem wszystkie konkrety. Czekam na ofertę, którą mamy dostać dzisiaj.
Nie ukrywam, że daleko mi do idealnego klienta, w kilku miejscach dostałem odmowy.
Ten cały Filip twierdzi, że finansowanie zorganizuje - stąd ciekawość u kogo i na jakich warunkach ;-)
gabrys

Postautor: babuszek » 06 sie 2017, 17:00

Ja jeszcze bym polecił sprawdzenie oferty Toyota Bank, bo leasing mają bardzo fajny. I w sumie jasne reguły są od samego początku (na stronie można sobie sprawdzić podstawowe opłąty)
babuszek

Postautor: koddrs » 07 sie 2017, 9:42

Ok, ale dostaniesz finansowanie tylko na auta Toyoty.
Idąc dalej - skoro pojawia się nazwa bank to nie ma szans na finansowanie klienta, który ma negatywny BIK.
Raczej na pewno odpada również finansowanie przy ujemnym wyniku z działalności, czy braku wkładu własnego.
Tak więc nie ma nawet co porównywać. Podajesz ofertę dla klienta idealnego.
koddrs

PoprzedniaNastępna