Leasing w przypadku nowej firmy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Leasing w przypadku nowej firmy

Postautor: rodzki » 19 kwie 2017, 14:58

Rozmawiałem dziś z kimś z tego Social Banking. U mnie też nowa działalność - pierwszy raz ktoś mi przedstawił takie warunki.
Tzn. nie była to oficjalna oferta, tylko opis oferty poprzedniej, dla kogoś innego, kto miał gorsze parametry niż ja.
Jeśli propozycja zostanie powtórzona już oficjalnie, to skorzystamy z tego finansowania.
rodzki

Postautor: adamknoszek » 20 kwie 2017, 14:50

Nie widzę z kim dokładnie współpracuje Social Banking, ale chyba istotniejsze jest to, co pojawia się przy opisie leasingu...

podpisujemy umowy z nowo powstałymi firmami
rok produkcji pojazdów bez ograniczeń
bazy BIK nie mają dla nas znaczenia

Wiadomo, że pewnie w przypadku każdego klienta ta oferta wygląda inaczej, ale ostatecznie nie ma reguły.
Skoro jednak wymieniają takie pozycje, to muszą dawać finansowanie i takim klientom.
adamknoszek

Postautor: rodzki » 21 kwie 2017, 14:54

No właśnie te 3 punkty w większości przypadków jakie widziałem wykluczały opcję finansowania, a jeśli w dodatku dopuszczają połączenie tych pozycji, to już bardzo ryzykują. Ale to nie ma znaczenia. Nie dajemy im kasy, tylko bierzemy od niż finansowanie. A skoro przyznają je, to musi się im to opłacać.
rodzki

Postautor: otototo » 03 maja 2017, 19:50

jest taka mozliwosc, sam sie ostatnio dowiadywalem. Ale lepsza opcja moze okazac sie wynajem dlugoterminowy, zastanawiales sie nad tym? Moze to stanowi rozwiazanie Twojego problemu? Sprawdz sobie na stronce raiffeisen leasing bo nie moge Ci wrzucic linku coś
otototo

Postautor: letme » 24 maja 2017, 18:40

Rozważ sobie leasing w toyota banku, ich leasing jest bardzo korzystny a samochody toyoty - ekstra. od zawsze jeżdżę toyotami i nie wyobrażam sobie innego samochodu :-)
letme

Postautor: robert211 » 08 wrz 2017, 1:26

Generalnie leasing dla nowej spółki to cięzki temat - przerabiałem. Pełna weryfikacja osób fizycznych wchodzących w skład zarządu lub posiadających udziały, plany finansowe, chcą nawet zdjęcia biur/wgląd umowy najmu lokalu itd ostatecznie zrezygnowaliśmy aby po 10 mc przejść weryfikacje bez większych problemów. W sumie tutaj auto-online.pl/poradnik-leasingowy/mcdv/leasing-dla-nowych-firm.html wszystko na ten temat. Aha i nie wolno się zniechęcać. Każdy bank ma inne wymagania :)

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 1:26 przez: Anonymous.
robert211

Poprzednia