Leasing w przypadku nowej firmy

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Leasing w przypadku nowej firmy

Postautor: roberts » 04 kwie 2017, 14:57

Czy w przypadku działalności, która dopiero wystartowała, są jakiekolwiek szanse na leasing samochodu?
W jakim przypadku? A jeśli nie, to gdzie szukać rozwiązania? Z tego co wiem, to na kredyt bankowy nie ma szans - wymagany staż działalności.
Firma istnieje 2 tygodnie - nie ma jeszcze wyników.
roberts

Re: Leasing w przypadku nowej firmy

Postautor: farkir » 05 kwie 2017, 14:56

Teraz nie ma problemów z dostaniem finansowania nawet jeśli masz negatywny BIK, a tym bardziej nowa firma tego nie przekreśla.
Pytanie tylko jakie warunki będziecie musieli spełnić. Z jakiego miasta jesteście? W sumie to bez znaczenia. Kontaktujcie się z Social Banking. Oni są z Poznania, nam udzielali finansowania. Nie jest istotne skąd wy jesteście - pewnie w waszym przypadku będzie chodziło odpowiednio wysoki wkład własny.
farkir

Postautor: roberts » 06 kwie 2017, 14:33

No OK, ale czy oni mogą mi udzielić finansowania bez spotkania ze mną? W sensie - całkwoicie online?
Jak sprawdzą papiery? Jak im to dostarczam?
roberts

Postautor: fakir » 07 kwie 2017, 14:28

Ale my nigdy się nie widzieliśmy. Wszystkie papiery były załatwiane online, tak było nam nawet wygodniej.
Zajmuje mniej czasu i przede wszystkim nie jesteś ograniczony jedynie do lokalnych firm - możesz składać wniosek do każdej firmy leasingowej.
Znam kilka trudnych przypadków, w których Social Banking dał finansowanie - i to były przypadki skierowane od nas. Prawie każdemu pomogą.
fakir

Postautor: truter » 10 kwie 2017, 14:56

Czy w tym Social banking najlepiej rozmawiać z jakimś konkretnym doradcom, pytać o kogoś, czy nie ma to znaczenia?
Chciałem jutro złożyć wniosek. Ma znaczenie to, z kim będę rozmawiał?
truter

Postautor: fakir » 11 kwie 2017, 14:54

Nie ma znaczenia z kim będziesz rozmawiać - nawet nie pamiętam z kim ja rozmawiałem.
Raczej ich nie ma tam wielu. Zresztą - to czy dana oferta ci się opłaca, chyba nie jest specjanie trudne do oceny, prawda?
fakir

Postautor: truter » 13 kwie 2017, 14:44

No i mam już ofertę na leasing - Social Banking dało mi konkrety następnego dnia -bardzo pozytywne zaskoczenie.
Spodziewaliśmy się mega zabezpieczeń, a wyszło, że musimy tylko wykazać wkład własny. Wy też tak mieliście?
W sumie to podejrzewam, że każdy przypadek jest inny i trzeba na to patrzeć indywidualnie.
truter

Postautor: gortes » 14 kwie 2017, 14:40

Jeśli dostaliście to spoko - ciesz się, nie każdy dostaje finansowanie, bez względu na warunki.
Podejrzewam, że mają dużą bazę firm leasingowych i dlatego dają finansowanie w każdych warunkach.
A wiem, że dają - widziałem już w kilku tematach w sieci o nich info.
gortes

Postautor: morisvu » 18 kwie 2017, 10:20

truter ja miałem tak samo w przypadku zlożenia wniosku online na PlatformaFinansowa.pl - nastepnego dnia szybka i sprawna odpowiedz. Minimum formalności, wszystko zalatwione tak jak chcialem wiec jestem zadowolony w 100%. Przy okazji nie polecam Leasingu w GETIN.... szkoda gadać po prostu.
morisvu

Postautor: jaceks » 18 kwie 2017, 14:47

To zawsze zależy od tego, z jakimi firmami współpracuje dana marka. Skoro firma leasingowa jest w stanie obsłużyć prawie każdego klienta, to oznacza, że działa z wieloma firmami leasingowymi. Każda firma ma inne warunki, inne oczekiwania i dopasowują się pod różne typy klientów.
jaceks

Następna