Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń w Inbank

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń w Inbank

Postautor: najsurudesu » 02 lip 2017, 19:04

Wszystkie kredyty bez zabezpieczeń śmierdzą mi na kilometr. Jak ktoś wie, żę na pewno spłaci - spoko. Jak ktoś podejrzewa, że mogą być jakiekolwiek trudności - lepiej nie brać. Ja ostatnio jak brałem kredyt samochodowy w raiffeisen polbanku to zanim się zdecydowałem to 3 miesiące liczyłem czy mi starczy. I wolę żeby bank dobrze mnie prześwietlił i wykazał, że mnie na to stać niż zeby nie było żadnych zabezpieczeń.
najsurudesu

Postautor: lowel » 04 lip 2017, 10:20

Nie ma jak dla mnie sensu brać jakichkolwiek kredytów bez zabezpieczeń. Te zabezpieczenia zabezpieczają też nas. Dlatego jeśli chodzi o kredyt na samochód to polecam rozsądny kredyt w toyota banku. Jest to kredyt smartplan w którym za naprawdę niskie pieniądze można mieć nowy samochód
lowel

Postautor: Motoman » 30 lip 2017, 20:10

Wiecie, warunki mają nadzwyczajnie dobre. InBank daje kredyt na samochód online, bez zabezpieczeń, można wziąć do 50000zł nawet jak samochód jest tańszy i resztę przeznaczyć na dowolny cel. Jak patrzę to jak wezmę 50000 na 72 miesiące, to mam ratę poniżej 900zł ;)
Motoman

Postautor: barakis » 19 sie 2017, 23:15

Jeśli chodzi o kredyt samochodowy to ja przymierzam się do wzięcia takowego w Raiffeisen Polbank, na razie jeszcze myślę nad innymi możliwościami, ale wstępne wyceny najbardziej pasują mi włąśnie w Raiffeisen.

Ostatnio przesunięty w górę 19 sie 2017, 23:15 przez: Anonymous.
barakis

Poprzednia