Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń w Inbank

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń w Inbank

Postautor: farski » 07 cze 2017, 9:35

Tak jak w temacie. Czy ktoś zna tą ofertę? Wyjaśnijcie - jak ona jest możliwa?
Twierdzą, że bez zabezpieczeń i online. RRSO niskie. PO złożeniu wniosku nie pojawiają się żadne, dodatkowe koszty?
farski

Re: Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń w Inbank

Postautor: jakubm » 08 cze 2017, 9:09

No właśnie - o co tam chodzi? Byłem w kilku bankach.
Trzeba dostarczyć mnóstwo papierów, samochód jest zabezpieczeniem, wszystko stacjonarne, a RRSO podobne.
Dlaczego? Chodzi o to, że Inbank jest nowy?
jakubm

Postautor: komaniel » 09 cze 2017, 9:09

Złożyłem wniosek o ten kredyt 2 dni temu. Faktycznie - nie wymagają zabezpieczenia.
W sumie to jestem mocno zaskoczony, bo dostałem kredyt samochodowy bez specjalnego uzupełniania papierów, całkowicie online i z niskim RRSO.
Pewnie dali tak dobre warunki na początek, ale co mnie to obchodzi? Najważniejsze, że mam tanio.
komaniel

Postautor: jakubm » 12 cze 2017, 9:34

Czekam na kolejny ranking kredytów samochodowych. Powinni w nim być na pierwszym miejscu, nawet bez brania pod uwagę wymagań i zabezpieczeń. Z tego co czytałem w opisie oferty, to tam nawet nie są wymagane jakieś specjalne ubezpieczenia. Sam jestem ciekawy czy oni z tym pociągnął długo. Bo jak będzie ze spłatą? Część klientów zawiedzie, a przecież nie wymagają zabezpieczenia...
jakubm

Postautor: dominikkalik » 13 cze 2017, 9:26

Robiłem sam ręcznie porównanie kilku kredytów samochodowym i rzeczywiście w tym momencie zdecydowanie najlepiej wypada Inbank.
Aż dziwne patrząc na wymagania niektórych banków, ale to dobrze. Być może reszta branży będzie musiała ruszyć oferty, które stoją od dawna zamrożone.
Bo jednak w tym momencie pod względem warunków/wymagań Inbank mocno odskoczył konkurencji.
dominikkalik

Postautor: fubers » 21 cze 2017, 9:13

Widziałem tą ofertę. Zaskoczyli. Najbardziej zadziwiające jest to, że dają do 50 tysięcy, a nie ma zabezpieczenia, więc samochód możesz sobie sprzedać nawet w momencie, kiedy jeszcze spłacasz kredyt. Dziwne, zaskakujące, ale skoro oferują coś takiego, to musi się im opłacać. Zresztą - klienta interesuje tylko to, czy jemu się opłaca.
fubers

Postautor: Jopek » 23 cze 2017, 6:40

On jest bardzo podobny do tego kredytu gotówkowego, tylko RRSO jest nieco niższe. Tu masz opinie o Inbank http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/inbank-opinie-kredyty-oplaty-lokaty.html Inbank jest tak "świeżym" bankiem, że nawet jak już ktoś skorzystał z ich oferty to niedawno i niewiele może powiedzieć o spłacie tego kredytu. Ewentualnie o kosztach początkowych może coś znajdziesz. W każdym razie na pierwszy rzut oka wygląda na całkiem tani. Ten bank podobno w Estonii udziela bardzo dużo pożyczek.
Jopek

Postautor: Deco81 » 23 cze 2017, 6:42

Lokaty bym tam na razie nie założył, ale kredyt wygląda ok. Jest bardzo tani w stosunku do naszych banków. Ta ich strona trochę przypomina firmę pożyczkową. Nie ma w ogóle oferty kont, co mnie trochę dziwi, ale lokaty są.
Deco81

Postautor: Prezik » 23 cze 2017, 6:47

Deco81 pisze:Nie ma w ogóle oferty kont, co mnie trochę dziwi

Pewnie dlatego, że w Polsce rynek bankowy już jest dość ciasny i ciężko się przebić z typową ofertą bankową. Wygląda na to, że InBank chce przyciągać klientów atrakcyjnym kredytem i wysokim oprocentowanie lokat, bo na tym polu osiągnął sukces za granicą.Tylko coś na razie nie widać za dużo reklam, ale ten bank jest naprawdę nowy. Pewnie z czasem poszerzą ofertę. W przeciwieństwie do Ferratum Banku, który działa jak typowa firma pożyczkowa i ma podobne oprocentowanie do pożyczek pozabankowych w InBanku kredyt rzeczywiście wydaje się tani. No i są też lokaty, czego w Ferratum nie ma.
Prezik

Postautor: AdamPGA » 23 cze 2017, 7:04

O wejściu Inbanku na polski rynek już jakiś zaczęły pojawiać się pogłoski, ale dopiero niedawno dostałe pozwolenie KNF na działalność w Polsce. Nie jest to na pewno typowy bank, ale myślę, że jak się zaczną reklamować w Polsce to mogą sporo osiągnąć, bo kredyt jest rzeczywiście tani. Dostali podobno 1 miejsca w rankingach 3 portali - tzn. ten kredyt gotówkowy akurat. Trudno mi się wypowiadać, bo nie brałem tego kredytu, ale przeglądałem ofertę i wygląda całkiem w porządku. Dobrze, że się taki bank pojawił w naszym kraju, bo to konkurencja z tanim kredytem zarówno dla banków jak i tych firm pożyczkowych, bo te kredyty są dostępne online. Jak będą rzetelni i uczciwi to mają szanse na spory sukces. Tylko na razie jakoś coś cicho o tym banku. Markę trzeba jednak zbudować, żeby zyskać zaufanie klientów.
AdamPGA

Następna