Kredyt na używane auto

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Kredyt na używane auto

Postautor: Łukaasz » 21 maja 2015, 22:25

W naszych realiach trzeba korzystać z okazji. Program J&J Group jest na pewno o tyle dobry, że potrzeba reklamy mobilnej cały czas wzrasta, a więc program "600 za 600" będzie mógł funkcjonować jeszcze długo. Fajne auta są w ofercie.
Łukaasz

Postautor: mankell » 26 maja 2015, 2:23

Nie polecam żadnego kredytu. Sam skorzystałem z fajnej okazji leasingu tylko na 3,99% w mleasing,pl, i wziąłem nówkę wózek widłowy w leasing na 72 miesiące. Takiego kredytu nie dostaniecie w żadnym banku.
mankell

Postautor: erik » 07 lip 2015, 20:53

A nie lepiej w leasing? Dużo lepsze warunki i nie robia sztucznych problemów. Ja wziąłem w leasing używany samochód osobowy w mleasing.pl, bo mają ofertę na 72 miesiące bez pierwszej wpłaty.
erik

Postautor: max » 14 lip 2015, 18:44

Ja kiedy brałem kredyty, tylko mnie one pogrązyły, zwłaszcza w tych niestabilnych walutowo czasach. Rozsądniejsza opcja jest jak ktoś już wyżej wspomniał leasing, choćby na http://mleasing.pl/ mają dobre warunki.
max

Postautor: GACA » 16 lip 2015, 16:29

Ostatnimi czasy kilka ofert mnie zaciekawiło, ale finalnie się zdecydowałem na kredyt, ktory spłaca się z pieniędzy otrzymywanych za jazdę z reklamą na aucie.Poszło przede wszystkim bez zbednych formalności, szybko dostałem samochód, obsługa J&J Group chetnie doradza przy wyborze auta.
GACA

Postautor: iwi2002 » 17 lip 2015, 22:28

Świetną ofertę leasingową i kredytową ma obecnie CLS . My długo zastanawialiśmy się między zakupem auta na kredyt i leasingiem na firmę i zdecydowaliśmy się z pewnych względów na kredyt. Warto wszystko dokładnie przeliczyć, przekalkulować.
iwi2002

Postautor: teofil » 02 wrz 2015, 1:52

Każdy z nas też ma inne wymagania i inne możliwości. Tym samy dla jednego klienta jakaś opcja jest dobra, a dla innego już nie. Program zorganizowany przez J&J Group to super rozwiązanie dla kierowców, którzy nie posiadają oszczędności i nie chcą też być obciążeni kredytem. Poprzez jazdę z reklamą zarabia się bowiem na raty zobowiązania. Tyle tylko że samochód przez te kilka lat musi być oklejony. Uważam jednak, że to w niczym nie przeszkadza.

Ostatnio przesunięty w górę 02 wrz 2015, 1:52 przez: Anonymous.
teofil

Poprzednia