Kredyt na używane auto

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Kredyt na używane auto

Postautor: cooper » 08 sty 2013, 21:19

W Getin Banku możemy otrzymać pomoc finansową na zakup każdego pojazdu. Niezależnie czy jest to pojazd nowy, czy używany. Dopuszcza się również auta sprowadzone z zagranicy. Natomiast przy okazji zaciągania kredytu na nowy samochód możemy otrzymać dodatkowe pieniądze na ekstra wyposażenie. Dalsze szczegóły Kredytu samochodowego w Getin Banku:
- brak prowizji
- nominalne oprocentowanie 11 proc.
- zabezpieczenie kredytu: przewłaszczenie częściowe lub cesja praw z polisy AC
cooper

Wysokość raty kredytu samochodowego w Getin Banku

Postautor: emil » 18 sty 2014, 13:30

Fakt jest to bardzo tani kredyt samochodowy. Według portalu Totalmoney.pl jest to jeden z najlepszych kredytów na zakup auta. Skorzystałem parę miesięcy temu z oferty Getin Banku i wziąłem kredyt w wysokości 24 tysięcy złotych. Całkowity koszt kredytu rozłożonego na 5 lat wyniesie mnie 6,5 tysiąca złotych. Miesięczna rata wynosi ok.510 złotych.
emil

Re: Kredyt na używane auto

Postautor: Milan » 10 lut 2014, 20:09

Oglądaliśmy ten sam ranking, Getin Noble nadal oferuje najniższe oprocentowanie zarówno na nowe jak i używane auto. Dodatkowo zerowa prowizja.
Milan

Postautor: Izy123 » 10 lut 2014, 21:17

Tylko sprawdżcie dobrze bo spotkałem się z niezbyt przychylnymi opiniami co do tego banku ,aczkolwiek w trochę innych kredytach ,ale pozwala to sądzić że w takich też może być coś nie tak.
nmoney.pl szybki kredyt na dowód
Izy123

Postautor: Majk » 27 kwie 2014, 0:36

zastanawiam się nad zakupem auta - zainteresowała mnie oferta Idea Expert - wie ktoś coś na ich temat? Warto?
Majk

Postautor: pawel31 » 19 maja 2014, 7:26

Niestety nigdy nie korzystałem z oferty Idea Banku, nawet o niej nie słyszałem. Również chcę wziąć samochód na kredyt i czytałem na http://www.comperia.pl/forum/kredyty/72-kredyt-na-samochod.html że najlepszą ofertę ma teraz Get in Bank, wszystko przebiega sprawnie w dwie godziny. Natomiast w Santander nie potrzeba żadnych zaświadczeń o zarobkach. Chyba jednak zdecyduję się na Get in Bank. Chcę jak najszybciej otrzymać decyzję o przyznaniu kredytu a z zaświadczeniem o dochodach nie będzie u mnie problemu.
pawel31

Postautor: marek299 » 10 sie 2014, 10:04

Teraz takie decyzje ogólnie są szybko, kolega brał w raiffeisen to w niecałą godzinę już była odpowiedź, więc nie musiał się zastanawiać i czekać długo.
marek299

Postautor: Rzecznik-Idea-Expert » 21 sie 2014, 12:41

Witam,

Pragnę wyjaśnić, że Idea Expert jest odrębnym podmiotem od Idea Bank i świadczy usługi pośrednictwa finansowego. W sprawie kredytu na samochód używany zachęcam do kontaktu z jednym z naszych oddziałów. Ich list znajdą Państwo na stronie https://ideaexpert.pl/kontakt/oddzialy .

Pozdrawiam
Rzecznik Idea Expert
Rzecznik-Idea-Expert

Postautor: zypol » 10 paź 2014, 12:58

Spróbuj przez doradcę tj. przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, po prostu w ten sposób będziecie mieli przeanalizowanych kilka ofert, a nie tylko jedną. Na pewno im szybciej się za to zabierzecie tym lepiej dla was, oferty się zmieniają. W tym momencie kredyty są tanie, to dobry okres na takie inwestycje. Kwestia tego czy posiadacie jakaś sensowną zdolność kredytową? Jak z BIK?
zypol

Postautor: Kamillona » 24 paź 2014, 5:39

A nie lepiej bezpośredni brać kredyt? Za doradztwo i korzystanie z pośrednika trzeba dodatkowo zapłacić, jak nie od razu, to sobie to wkalkulują, albo polecą taka ofertę na której zarobią/ Tak mi się przynajmniej wydaje. Przejrzałam kilka ofert i zastanawiam się nad Raiffeisen Leasing http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy
Chcę wziać 20 tys. na używany samochód. Macie jakieś doświadczenie z ta firmą???
Kamillona

Następna