Kredyt na używane auto

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Kredyt na używane auto

Postautor: sebix » 30 paź 2014, 12:16

Ja to bym zdecydowanie polecał się skontaktować z doradcami bankowymi. Oni mają rozeznanie w temacie, znają rynek, wiedzą gdzie, co i za ile ;> Mnie w przypadku kredytu firmowego z dofinansowanie z UE pomogli specjaliści z firmy Kredyty To Tu -www.kredytytotu.pl. Pełen profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście. 20 lat doświadczenia w branży, więc nie jest to jakaś ekipa z pierwszej, lepszej łapanki. Hej!
sebix

Postautor: just12345 » 21 sty 2015, 7:45

Chcesz tani kredyt? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.
Sam wybierasz i decydujesz: kredyt z niższą marża czy kredyt bez prowizji.
Kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.
Wejdź na stronę i sam sprawdź: przedstawiciel24.eu

Kontakt:
Doradca

Telefon:
+48 785 28 1985
just12345

Postautor: maszulka » 30 sty 2015, 20:29

To jest spoko strona offerunt.pl. Ja dzieki niej wziąłam kredyt na swojego obecnego peugeot. Tam jak się będziesz logował to zaznacz, ze chodzi Ci o kredyt na samochod, powtem wiadomo dane do symulacji trzeba wpisac i w sumie to tyle. Ja dostalam kilka ofert, podajze z czterech bankow. Po zalogowaniu się na stonie moglam w tabelce te cztery oferty sobie porównać. Potem szybko do banku na ustalenie szczegółów i podpisaie umowy.
maszulka

Postautor: curanos » 02 mar 2015, 1:40

maszulka pisze:
> To jest spoko strona offerunt.pl. Ja dzieki niej wziąłam kredyt na swojego
> obecnego peugeot. Tam jak się będziesz logował to zaznacz, ze chodzi Ci o
> kredyt na samochod, powtem wiadomo dane do symulacji trzeba wpisac i w
> sumie to tyle. Ja dostalam kilka ofert, podajze z czterech bankow. Po
> zalogowaniu się na stonie moglam w tabelce te cztery oferty sobie porównać.
> Potem szybko do banku na ustalenie szczegółów i podpisaie umowy.

A nie ma czegoś bez podawania danych? Chodzi mi tutaj o sprawdzenie kredytu,a nie jego zakup. Chodzi mi po głowie kredyt o wysokości do 20 000 złotych.
I chciałbym sprawdzić kilka rozwiązań. Wolał bym nie podawać danych bo wiadomo jak to jest. Nie mam zamiaru potem dostawąć wiadomości.
Które będą zaśmiecały moją skrzynkę. Oraz konsultantów na głowie jak to było kiedyś. Kiedy to wylałem zapytanie do banku. A potem jego konsultanci dzwonili do mnie i proponowali mi kredyt na "byle co" albo "morze ma pan jakieś marzenia do spelnienia". Więc z podawaniem danych wolal bym wyluzować.
curanos

Postautor: ulicafinansowa.pl » 21 mar 2015, 11:33

Jedną z najkorzystniejszych ofert kredytu jest Kredyt samochodowy w BNP Paribas. łączne koszty kredytu wahają się między 8,49% do 9,49% do czego dochodzi ubezpieczenie w wysokości 7,3% . Poprzez spełnienie warunków banku możliwe jest obniżenie kosztów kredytu.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: marcel » 14 kwie 2015, 13:17

jezeli chodzi o kredyty samochodowe moge smiało polecic mojego doradce, jestem z zamościa kredyt podpisywałem z pania iza z łukowa, szybko solidnie a przy okazji bardzo sympatycznie. kwota pojazdu 30.000 do splaty na 4 lata 33 221. nie wrzuca zadnych dodatkowych ubezpieczeń polecam napewno do nich wroce przy okazji leasingu nr do mojego doradcy 570303430 napewno sie nie zawiedziecie.
marcel

Postautor: AppleCredit.pl » 14 kwie 2015, 18:17

Uczciwie polecam pożyczkę samochodową na zakra.pl
www.AppleCredit.pl
AppleCredit.pl

Postautor: tina » 25 kwie 2015, 12:07

Zamiast się martwić kredytem i jego kosztami, lepiej zgłosić się do J&J Group i mieć wszelkie wydatki na samochód z głowy. Co miesiąc firma dopłaca 600 zł, za jazdę z reklamą, co pokrywa całą ratę.
tina

Postautor: piotrekpan » 14 maja 2015, 16:58

Fajnie, że wspomnieliście o tej możliwości- automatycznego zarabiania na auto, poprzez dzierżawienie powierzchni reklamowej na nim. Cały czas oferta J&J Group jest z tego co wiem aktualna, bo firmie przybywa reklamodawców, którzy chcą w ten sposób promować swoje marki i produkty.
piotrekpan

Postautor: krosiek » 20 maja 2015, 11:39

Proszę bardzo - Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Składasz wniosek, robisz porównanie i na tej podstawie wybierasz konkretną ofertę, chociaż nie ma reguły co do tego, który bank będzie miał najlepszą propozycję, bo w każdym przypadku będzie to wyglądało całkiem inaczej.
krosiek

PoprzedniaNastępna