Szukam taniego kredytu samochodowego

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Re: Szukam taniego kredytu samochodowego

Postautor: jens » 26 maja 2015, 2:35

To chyba jakis dowcip. Przeciez teraz opłaca sie brać auta tylko na leasing.kredytu nie dadzą ci bez zabezpieczenia. Dodatkowo, na przykład na mleasing.pl mają całkiem korzystne warunki, ostatnio wziąłem używane autko i zacząłem jeździć na taksówce. Wreszcie jestem sam sobie panem.
jens

Postautor: kris » 07 lip 2015, 20:53

Nie prawda. Jak najbardziej są dostępne kredyty na auto bez zabezpieczeń, w tym nawet na oświadczenie, np. przez Getin Bank. Najlepiej jednak załatwić sprawę za pośrednictwem J&J Group, przystępując do programu "600 za 600", bo wtedy opłatę za raty samochodu pokrywa się od razu z zarobku za jazdę z reklamą na aucie, a więc żadnych obciążeń z tytułu kredytu tak naprawdę nie ma.
kris

Postautor: koko » 14 lip 2015, 18:57

Ciekawe tylko, czy czytaleś wszystkie związane z tym kruczki prawne. Ja podobnie jak ktoś wyżej, korzystam z http://mleasing.pl/ i wszystko mam jasno i klarownie. Do tej pory nie trafiłem na nic lepszego.
koko

Postautor: marcin1 » 16 gru 2015, 11:59

spróbuj z pożyczką pozabankową, może tam znajdziesz ciekawą ofertę
marcin1

Postautor: Karol2016 » 05 lis 2016, 2:02

Ja odradzam pakowanie się w pozabankowe i inne takie historie. Można skorzystać z wynajmu długoterminowego. Bierzesz nowe auto na fakturę już od kilkuset zł miesięcznie. Fakturę wrzucasz w koszty, ale można też skorzystać jak się nie ma firmy. Korzystniejsze jak się noga powinie przy spłacaniu w porównaniu do leasingu i kredytu. Super rozwiązanie na tak niepewne czasy. Lista samochodów dostępna na leasetake.pl
Karol2016

Postautor: Ola » 08 wrz 2017, 1:34

W BNP Paribas teraz masz kredyt z RRSO 11,45% w sensie na 30 tysięcy złotych jest taki.

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 1:34 przez: Anonymous.
Ola

Poprzednia