Szukam taniego kredytu samochodowego

Jak szybko kupić samochód na raty.
Linki sponsorowane

Szukam taniego kredytu samochodowego

Postautor: małysz » 09 sty 2013, 7:13

Zarabiam ok. 2500 złotych na rękę, mam wzorową historię kredytową w bazach BIK oraz czyste konto w bazach Biura Informacji Gospodarczej. Zmierzam zakupić używany samochód do 25 tysięcy złotych. Ewentualnie mogę przeznaczyć kwotę 5 tysięcy złotych na poczet wkładu własnego. Kredyt zamierzam zaciągnąć na minimum 3 lata. Gdzie znajdę tani kredyt samochodowy przy moich zarobkach.
małysz

Tani kredyt na samochód w BNP Paribas

Postautor: boniek » 09 sty 2013, 7:14

Mi udzielono kredyt samochodowy w BNP Paribas przy zarobkach 3 tysiące netto. Również wcześniej nie Bralem żadnych kredytów i z tego względu mam czysty BIK. Ja starałem się akurat o 30 tysięcy złotych na używane autko. Myślę, że też wpiszesz się w wymagania BNP Paribas. Podaję parę szczegółów tego taniego kredytu samochodowego:
- 2 proc. prowizja za udzielenie finansowego wsparcia
- nominalna stawka oprocentowania wynosi jedynie 9,9 proc.
- RRSO 12 proc.
- zabezpieczenie kredytu: przewłaszczenie, a także cesja praw z polisy AC
boniek

Re: Szukam taniego kredytu samochodowego

Postautor: monika-nowik » 13 lip 2013, 8:39

szukając kredytu warto udać się do doradcy finansowego i z nim przeanalizować oferty różnych banków, ja akurat korzystałam z open finance
monika-nowik

Postautor: markanty » 20 lip 2013, 11:06

warto udac sie do doradcy i indywidualnie obgdac nasze mozliwosci finansowe i oferty banków ;) polecam doradce z oddziału open finance przy al jerozolimskich - Łukasza Łyszcza - kompetnenty i rzeczowy :)
markanty

Postautor: Loggi » 12 sty 2014, 17:45

Kredyty samochodowe i leasingi bez prowizji,
kredyty na samochody maszyny jachty łodzie -539 00 30 07 - polecam!Bez opłat i prowizji!
Loggi

Postautor: pampo » 28 sie 2014, 11:16

Zapytaj przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. O ile dobrze pamiętam to załatwiali też takie kredyty, a na pewno porównają ci kilka ofert i dadzą taką, którą będzie najtańsza. Plusem załatwiania takich tematów przez doradców jest to, że wnioski pójdą tam gdzie ma to sens, a nie tam, gdzie i tak nie będziecie mieli zdolności kredytowej.
pampo

Postautor: Luzek » 28 sie 2014, 11:58

Co do kredytów to po pierwsze sprawdź sobie w porównywarkach np. Rankomat finanse. Tam podane raty faktycznie zgadzają się z ofertą banku. Nie podałeś rocznika ale przykładowo założyłem że to 10 letnie auto, więc przy 25 tyś. na 3 lata najlepsze warunki masz w BNP, mBanku i Toyota Bank. Z mBanku sam korzystałem z ich kredytów z tym że z gotówkowych. Jak masz u nich konto z wpływami i dobrą historię kredytową, to kredyt dadzą Ci na dowód.
Luzek

Postautor: jakub_ » 10 wrz 2014, 8:52

Zgadzam się z moimi przedmówcami, zgłoś się do jakiegoś niezależnego doradcy finansowego. Jeśli nie masz za dużo czasu, on sprawdzi dla Ciebie oferty z różnych banków i w ten sposób wybierzesz dla siebie najbardziej optymalny, który będzie Ci pasował pod względem rat, czasu spłacania itd. Jeśli chodzi o łódź to ja się ostatnio natknąłem na firmę biznes po ludzku. Wydaje mi się, że warto sprawdzić.
jakub_

Postautor: Rzecznik-Idea-Expert » 01 paź 2014, 9:46

Jeśli zależy Panu na czasie, zapraszam do niezobowiązującego kontaktu z jednym z 50 naszych oddziałów Idea Expert. Z przyjemnością przygotujemy propozycję kredytu samochodowego.

Pozdrawiam,
Rzecznik Idea Expert
Rzecznik-Idea-Expert

Postautor: sebix » 30 paź 2014, 12:17

Ofert kredytowych jest teraz tyle, że trudno się połapać, dlatego ja jak szukałem kasy na firmę to wiedziałem, że muszę uderzyć do jakiś doradców. Popytałem znajomych i polecono mi między innymi – Kredyty To Tu, ze strony www.kredytytotu.pl. Tutaj się mną kompleksowo zajęli, oszacowali moje potrzeby finansowe i zaproponowali specjalnie, indywidualne dobrane rozwiązanie. Mogę ich rekomendować.
sebix

Następna