Gdzie najlepiej wziać kredyt gotówkowy

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie najlepiej wziać kredyt gotówkowy

Postautor: hosters » 12 maja 2017, 7:04

Jakich opcji? Przecież kalkulacja nie jest trudna. Nie wiem jak będzie za kilka tygodni, ale w tym momencie zdecydowanie wygrywa InBank. Mają najniższe RRSO. W przypadku kredytu nie mają znaczenia żadne inne czynniki - ale wiem, że niektórzy ludzie nastawiają się na branie kredytu w tych bankach, gdzie mają konta. Niby wtedy lepsza oferta jest, ale i tak daleko jej do aktualnie najlepszej na rynku.
hosters

Postautor: gosc » 27 maja 2017, 22:31

Myślałem, że ten Inbank nałapie na początku klientów i później zmienią ofertę, a jak na razie dalej mają ten kredyt zdecydowanie najtańszy. Sam na weekendzie porównałem kilka ofert po RRSO, nie patrzyłem na maksymalną kwotę, ale zdaje się, że pod tym względem też liderowali. U nas akurat chodzi o niewielką sumę i maksymalna kwota nie ma dla nas żadnego znaczenia.
gosc

Postautor: pomogekupic » 24 lip 2017, 15:21

gosc pisze:Myślałem, że ten Inbank nałapie na początku klientów i później zmienią ofertę, a jak na razie dalej mają ten kredyt zdecydowanie najtańszy. Sam na weekendzie porównałem kilka ofert po RRSO, nie patrzyłem na maksymalną kwotę, ale zdaje się, że pod tym względem też liderowali. U nas akurat chodzi o niewielką sumę i maksymalna kwota nie ma dla nas żadnego znaczenia.

Oferuje bezpłatną od samego początku do samego końca pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakupie mieszkania, domu lub innej nieruchomości. Pomogę w uzyskaniu kredytu, wytłumaczę jak kupuje się nieruchomość i co należy zrobić przed i po zakupie.

Ile kosztuje hipoteka
200 000 PLN kredytu na 30 lat spłaty
=
1 000 zł raty miesięcznie

Wystarczy mieć minimalnie udokumentowany dochód
2 700 na rękę jeżeli sam kupujesz
3 400 wasze łączne zarobki na rękę jeżeli kupujecie razem

Wzór powyżej to bardzo, ale to bardzo uproszczony sposób opisujący ile kosztuje hipoteka. Szczegóły wyliczę i wytłumaczę na spotkaniu. Podam dolną i górną granice zdolności kredytowej do jakiej można szukać czego na zakup. Wyliczę kwotę raty w zależności od ilości lat spłacania kredytu. Wytłumaczę jakie dokumenty są potrzebne i co w jakiej kolejności należy zrobić przed i po zakupie. Znajdę najtańszy kredyt hipoteczny z dostępnych na rynku lub ten jedyny który chce go udzielić. Moja pomoc nic nie kosztuje, nie płacicie za nią nawet złotówki.
Oferuje również pomoc w wyszukaniu mieszkania czy domu.
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 można dzwonić i umówić się na spotkanie ze mną w biurze w Gdańsku Oliwie przy pętli tramwajowej.

E-MAIL : marta.menczykowska@alextg.pl
pomogekupic

Postautor: Chloe » 08 sie 2017, 9:23

Taką decyzję trzeba podjąć z duża rozwagą. Każda oferta kredytowa wygląda inaczej i trzeba ja dobrze dostosować do indywidualnego przypadku. Każdy ma inne możliwości finansowe i trzeba to brać pod uwagę. Na pewno sytuację pomoże rozświetlić dobry kalkulator kredytowy kredytomania.eu/kredyty-gotowkowe dzięki czemu będzie wiadomo, który bank będzie mógł spełnić nasze oczekiwania.
Chloe

Postautor: anonymous09 » 08 wrz 2017, 1:47

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy rozważają otwarcie konta osobistego, wzięcie kredytu, wzięcie pożyczki lub skorzystanie z jakiejkolwiek innej aktywności finansowej do odwiedzenia poniższej strony, na której znajdziecie proste, przejrzyste i łatwe w obsłudze porównanie oferty banków lub innych instytucji pozabankowych - wszystko w jednym miejscu.

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 1:47 przez: Anonymous.
anonymous09

Poprzednia