Gdzie zaciągnąć kredyt hipoteczny

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie zaciągnąć kredyt hipoteczny

Postautor: Doradca finansowy » 16 gru 2015, 12:19

Witam serdecznie,

jestem doradcą finansowym z Poznania. Proszę o kontakt osoby, które mają wątpliwości co do swojej oferty kredytu hipotecznego. Pomogę wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Posiadam oferty 25 banków, zbadam Państwa zdolność w 30 min (we wszystkich bankach). Moje usługi są bezpłatne.

W celu umówienia się na spotkanie proszę o tel. 785992470.

Z wyrazami szacunku
Kamil Szczerbin
doradca finansowy

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej: DomHipotek.pl
Doradca finansowy

Postautor: anonimowy_uzytkownik » 14 sty 2016, 3:30

Przestrzegam przed mBankiem. Mam u nich wysoki kredyt hipoteczny od 10 lat i przez ten czas miałem możliwość obserwacji wszystkich możliwych najgorszych zachowań jakie bank może zrobić w stosunku do swojego klienta. Pomimo dużej mojej cierpliwości i niechęci to wszystkich formalności z tym związanych zdecydowałem się przenieść kredyt GDZIEKOLWIEK. Byle dalej od nich. Przestrzegam.
anonimowy_uzytkownik

Postautor: Miłossz32 » 29 sty 2016, 3:32

ludzie :) ! zanim weźmiecie jakikolwiek kredyt, zapytajcie doradce co o nim sądzi. Miałem w swoim życiu sytacje, że byłem o krok od wzięcia kredytu, ktorego załowałbym chyba po wsze czasy. Pozniej znalazłem o wiele atrakcyjniejsza oferte, ale postanowilem sie upewnic u doradcy kredytkowego z Nowodworski Esates, czy to najlepsze rozwiązanie z możliwych. Taki fachowiec odpowie na wasze wszystkie pytania związane z kredytem, nie ma co się zastanawiać.
Miłossz32

Postautor: Gość » 09 mar 2016, 15:27

Tak jak mówił mój poprzednik: PÓJDŹCIE SOBIE DO DORADCY. W dłużej perspektywie oboje na tym zyskacie. Wy - bo będziecie mieli dobraną dobrze ofertę do potrzeb a on bo dobrze wykona swoją pracę.
Gość

Postautor: kurt86 » 19 wrz 2017, 14:53

Mi w całym tym procesie pomogła firma, która potem wykonywała wykończenia w mieszkaniu, które kupiłem:) Nie jest to częsta usługa, ale warto z czegoś takiego skorzystać. Firma, z której ja korzystałem nazywa się Complete Home. Jak najbardziej ich polecam wszystkim, którzy szukają kompleksowej usługi.
kurt86

Postautor: PanJan » 21 wrz 2017, 10:56

Ja korzystałem z usługi . Nie jest to żaden parabank, ani instytucja, która zajmuje się udzielaniem chwilówek! Warto spotkać się z pośrednikiem, który dobierze nam odpowiednią ofertę. Za pomocą tej strony takie spotkanie doszło do skutku i dziś, dzięki nim mam optymalny kredyt, który sobie spłacam i piękny dom :)
PanJan

Postautor: mela111 » 04 paź 2017, 9:29

Witam,
A ja chciałam polecić doradca411@gmail.com
Pan Tomasz pomógł mi wynegocjować 0,5 % prowizji niżej niż bank chciał w standardzie.
Złożyliśmy 3 wnioski i w każdym obniżył mi prowizję lub wynegocjował inne odstępstwa od oferty standardowej banku.
Teraz większość banków ma prowizję. Watro ją więc negocjować bo można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Ostatnio przesunięty w górę 04 paź 2017, 9:29 przez: Anonymous.
mela111

Poprzednia