W jakim banku opłaca sie wziąć kredyt pod hipoteke

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

W jakim banku opłaca sie wziąć kredyt pod hipoteke

Postautor: mama1982 » 28 paź 2016, 8:44

Witam, chcemy z mężem wziąć kredyt hipoteczny na zakup działki (10,5ar), działka rolna z warunkami zabydowy.
Gmina nie posiada MPZP, w przyszłym roku ma wejść studium, w którym ta działka figuruje jako budowlana-usługowe.
Dochody męża ok 2800zł, ja nie pracuję. Mąż pracuje od 8 lat w tej samej firmie, na czas nieokreślony. Dodatkowo mamy kartę kredytową z limitem 3000zł. Skład rodziny 2+2.
mama1982

Re: W jakim banku opłaca sie wziąć kredyt pod hipoteke

Postautor: Grześ » 08 lis 2016, 20:06

wydaje mi się że za małe dochody zeby się na taki kredyt porywać,zarabiam minimu trzy razy więcej i żona też troche zarobi,dwoje dzieci uczących się i mnie nie stać na kredyt,to jak petla na szyje czekam aż dzieci zaczną pracować to może coś weźmiemy na wielorodzinny domek
Grześ

Postautor: filter » 30 gru 2016, 10:40

co prawda nie bank, ale myślę, że ma o wiele lepsze warunki - polecam sprawdzenie Toforum. udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości, nawet zadłużonym
filter

Postautor: Mors Torpeda » 10 mar 2017, 8:59

A może warto sprawdzić poza bankiem, np. w Speed Cash Polska? To firma pożyczkowa, dobrze postrzegana. Nie zawadzi pogadać.
Mors Torpeda

Postautor: gość » 02 kwie 2017, 0:04

Ja wybrałam bgż paribas , ale porównywałam na tej stronie witajnatalio.leadkredyt.pl/ :)
gość

Postautor: justynka93 » 24 maja 2017, 19:42

polecam zaglądnąć na zestaw kredytów pod mieszkanie
forum.pozyczkabez.pl/Porownanie-kredytow-hipotecznych-i-pozyczek-mieszkaniowych-watek na pewno coś wybierzecie.
justynka93

Postautor: maniek_31 » 08 wrz 2017, 1:50

Nie chcę podawać nazwy banku, bo takim ekspertem nie jestem, żeby znać wszystkie oferty. Myślę, że to zależy od zdolności kredytowej klienta i kwoty, którą chce pożyczyć. Jednak dla mnie najważniejszą przestrogą okazało się to, żeby nie brać ubezpieczenia do kredytu w banku. Oczywiście jak większość moich znajomych popełniłem ten błąd. Skutek- TU nie wypłaciło odszkodowania. Nie wiem, czy wszystkie banki mają tak kiepskie oferty ubezpieczeniowe, więc sprawdzajcie. Na ubezpieczeniekredytowe.pl znalazłem informację na co zwracać uwagę podpisując taką umowę. Niewiedza kosztuje (mnie bardzo słono), dlatego warto wiedzieć.
maniek_31

Postautor: komos » 17 lis 2017, 23:09

Raiffeisen ma kredyt hipoteczny na dowolny cel. Nie jestem bankowcem więc o szczegóły pytaj w banku.
komos

Postautor: baltazar » 12 gru 2017, 19:50

Szkoda czasu, żeby samemu ganiać po bankach, a jest ich sporo. To co komuś wyszło tanio, może inaczej wyjść u Ciebie. Z resztą są różne promocje itp. Ja załatwiłem sobie kredyt przez Galerię Finansową w Wawie. Rata do przyjęcia, korzystne oprocentowanie no i oszczędność czasu i nerwów. Przyniosłem tylko dokumenty, jakich potrzebowali, a resztę już załatwiali sami. Taki specjalista wie, na co zwracają uwagę analitycy w banku i sporo podpowiadają, a niuansów jest sporo.

Ostatnio przesunięty w górę 12 gru 2017, 19:50 przez: Anonymous.
baltazar