Gdzie znajdę najtańszy kredyt hipoteczny na rok 2015

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Gdzie znajdę najtańszy kredyt hipoteczny na rok 2015

Postautor: Tadziulek » 28 gru 2014, 12:39

Myślę, że wreszcie dojrzałem do tego, żeby rozpocząć budowę własnego domu. Mam działkę i odłożone 150 tys zł. Sądzę, że będę potrzebował jeszcze jakieś 350 tys zł. Właśnie na taką kwotę chcę wziąć kredyt hipoteczny. Mam zdolność kredytową zatem nie przewiduję problemów z uzyskaniem kredytu. Jedyna kwestia jaka jest to : gdzie najtaniej dostanę kredyt hipoteczny ?
Co proponujecie ?
Tadziulek

Czy jest najtańszy kredyt hipoteczny na rok 2015

Postautor: Martoszka » 31 gru 2014, 9:30

Obawiam się, że nie da się tak jednoznacznie określić tego co chcesz. Teraz kredyt hipoteczny to wiele dodatkowych czynników i wymogów - a to wymóg korzystania z karty kredytowej, a to ubezpieczenie, to tamto. Banki oszalały na tym punkcie. Podejrzewam, ze jednak będziesz musiał przejść się po bankach i samemu porównywać oferty.
Martoszka

Re: Gdzie znajdę najtańszy kredyt hipoteczny na rok 2015

Postautor: lzalewski » 01 sty 2015, 13:35

Bez poznania Twojej sytuacji materialnej, informacji nt. samej inwestycji nie da się określić banku, który będzie najlepszy.
lzalewski

Postautor: Kamil » 02 sty 2015, 10:10

Podłączę się pod post bo mam na oku okazję. Potrzebuję kredyt na mieszkanie i nie wiem w jakim banku najtaniej. Kwota zakupu to 200 tyś , posiadam 60 tyś więc brakuje mi 140 tyś i taki kredyt bym potrzebował na około 10 lat. Moje gospodarstwo domowe to 2 dorosłe i dwójka dzieci, dochody udokumentowane w granicach 6 tyś zł , nie posiadam żadnych zobowiązań kredytowych. Miesięczne rachunki to 1500 zł. Proszę o pilną odpowiedz w których bankach złożyć wnioski.
Kamil

Postautor: tomkill411 » 07 sty 2015, 12:51

Witam,
Z chęcią pomogę ze znalezieniem najlepszej oferty kredytowej.
Muszę tylko poznać takie informacje jak:
Wartość zabezpieczenia
Wysokość kredytu
Cel kredytowania(działka, dom, lokal mieszkalny)
Odnośnie obliczenia zdolności Potrzebuję informacji czy pracuje Pan na umowę o pracę czy o dzieło lub czy prowadzi Pan działalność gospodarczą
średnie zarobki analogicznie z 3/6 m-cy 12 m-cy i 24 m-cy
zobowiązania
ilość osób w gospodarstwie domowym
wiek wnioskodawcy
Proszę wysłać wszystkie te informacje na maila doradca411@gmail.com
odpowiadam szybko :)
Pozdrawiam
tomkill411

Postautor: Marcin9 » 12 sty 2015, 10:38

Chcesz założyć konto osobiste lub oszczędnościowe?
A może szukasz szybkiej pożyczki, hipoteki lub kredytu dla firmy?
Teraz wszystko to znajdziesz pod jednym linkiem.
Kilkanaście różnych banków i jeszcze więcej ofert!

Dodatkowo znajdziesz tu usługi GSM czy TV i wiele, wiele więcej!
Marcin9

Postautor: dexx » 13 sty 2015, 10:42

Odpowiedzi na pytanie nie ma,tylko doradcy (sprzedawcy) oferuja swoje uslugi.
dexx

Postautor: tomkill411 » 13 sty 2015, 12:48

Nie wiem czy wiesz Panie dexx ale nie ma jednego banku który jest najlepszy dla wszystkich (dlatego poprosiłem o kilka informacji o kliencie na maila) a gdybym ja był sprzedawcą a nie doradcą to napisałbym swoją ofertę bo miałbym ją jedną i próbował ją sprzedać.
A, że mam kilkanaście ofert dla klienta to pytam o dodatkowe informacje bo jeden bank może być najlepszy dla osób prowadzących działalność gospodarczą rozliczaną ryczałtem a drugi dla osób pracujących na umowę o pracę dopiero 3 mce.
To samo dotyczy finansowania celów : mieszkanie z rynku wtórnego a dziura w ziemi u dewelopera itd.
Są jeszcze np. problemy w BIKu oraz nie wszyscy mają wystarczającą zdolność we wszystkich bankach.
Można jeszcze długo wymieniać różnice między bankami i to w interesie doradcy jest to żeby klientowi zadać jak najwięcej pytań, żeby go skierować do odpowiedniego banku.
Warto więc w poście lub w mailu doradca411@gmail.com zawrzeć jak najwięcej informacji, bo to że np. kolega dostał kredyt w banku X i jest zadowolony z warunków nie znaczy że każdy klient taki kredyt dostanie.
Pozdrawiam
tomkill411

Postautor: Damtararam » 31 sty 2015, 10:08

Oj nie da się tak o doradzić. To zależy od wielu rzeczy...
Mi np. jak dobierali kredyt w home broker to ustalali najpierw zdolność kredytową, stan majątkowy (wszystko było ok jak u Ciebie) ale też musiałam się zadekrarować czy wolę dać większy wkład własny i mniej rat, albo więcej rat na więcej lat ale mniejszych, albo np. jak ktoś ma mały wkład własny to też jest inaczej.

Najlepiej chyba zerknąć na jakieś rankingi? Może teraz jest jakieś podsumowanie roku i gdzie najlepiej? Zamiast na forum odezwij się do kogoś, kto sie na tym zna :)
Damtararam

Postautor: Aneta » 05 lut 2015, 19:46

polecam kredyt mieszkaniowy Expander .
-Oferta ponad 20 banków
-Do 95 % wartości nieruchomości
-Karencja w spłacie
-Ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy,na życie,nieruchomości

proszę skopiować link poniżej ; ) Na stronie wystarczy podać imię , nazwisko , nr tel , a doradca w ciągu 24 godz oddzwoni .
Aneta

Następna