W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny

Postautor: Maciej » 06 mar 2016, 8:57

Witam chce kupić dom z działką w stanie surowym przykryty powieszchnia 182m na działce 20 arów cena 200 tyś od osoby prywatnej wkład własny 70tys chce dobrać kredyt na 130 tys na zakup jaki bank wybrać bo dużo banków karze mi brać więcej kredytu na wykończenie a ja chcę tylko na zakup a wykańczac będę z własnych środków finansowych zarabiam 7 tys jestem kierowca w transporcie międzynarodowym w tym są moje diety Proszę o poradę jaki bank wybrać żeby dostać kredyt i żeby był na zakup a nie jeszcze wykończenie mam 24 lata jestem singlem żadnych kredytów nie miałem i kart Pozdrawiam Proszę pisać propozycje na emaill malak33@interia.pl
Maciej

Re: W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny

Postautor: tomkill411 » 14 mar 2016, 11:53

Witam,
jestem w stanie wysłać Panu symulacje z kilku banków ale prosiłbym jeszcze o kilka informacji:
Na jakich zasadach jest Pan zatrudniony? Umowa o pracę czy może jakiś kontrakt?
Jaki jest staż Pana zatrudnienia?
Czy podchodzi Pan do kredytu sam?
W jakiej miejscowości kupuje Pan ten dom?
Zapraszam do kontaktu mailowego na doradca411@gmail.com lub przez forum
pozdrawiam
tomkill411

Postautor: robert0s » 14 mar 2016, 20:32

PKO BP ma obecnie niską RRSO kredytu hipotecznego. Dzięki czemu da się sporo zaoszczędzić, ale da się jeszcze więcej
robert0s

Postautor: jolana@vp.pl » 08 cze 2016, 0:42

Pierwszy post p. Macieja , to tak jakbym czytała sytuację mojego syna Adriana. On chce kupić działkę 20 h a na niej dom w surowym stanie , ale jeszcze nie przykryty, są tylko same mury cena jaką chce właściciel to 180 tyś. Adrian też jest kierowcą w transporcie międzynarodowym, ale jest to ale, zarobi tak jak powyższy p. M ale nie jest to udokumentowane, więc zdolność kredytowa brak. Mój mąż by wziął na siebie łącząc z synem. Byłam w WBK i PKO , ale te banki właśnie chcą dać duży kredyt na 191 m powierzchni domu 320 tyś w tym wkładu własnego do 100 tys. aż po klucz w 1 rok.Miesięcznie przez 27 lat kwota 1700 zł. Kurcze trudna sytuacja. Nie ma innego rozwiązania, nie można by było wziąć np. wzięcie np. 180 tyś ?
jolana@vp.pl

Postautor: Olix » 09 cze 2016, 18:43

mysle ze z doradcy kredytowego warto skorzystac, w biurze maja kilkanascie bankow w ofercie, ja tak korzystalem z uslug pana Pająka z NowodworskiEstates bardzo pomocny fachowiec
Olix

Postautor: vcash » 03 lip 2016, 10:05

Dokładnie najlepiej korzystać z usług doradcy kredytowego ponieważ w 1 miejscu mogą Państwo porównać oferty wszystkich banków, bez chodzenia po kolei do każdego banku.

W razie pytań zapraszam jestem doradcą kredytowym

V-cash kredyty Rzeszów
Daniel
Tel: 533 350 470
Rzeszów, ul, Grodzisko 3a
vcash

Postautor: jola23 » 05 lip 2016, 8:52

Zgadzam się np tu w ofercie http://1doradca.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/ mają 30 banków więc chyba lepiej uderzyć do takiego doradcy niż do jednego banku który na pewno będzie przekonywał że ma najlepsza ofertę.
jola23

Postautor: ferdek120 » 08 lip 2016, 9:29

Na początek rekomenduję Ci sprawdzić za pomocą kalkulatora kredytów jakie s ą oferty, np na tej stronie , a potem idz do każdego z tych banków i zobacz co mają Ci do zaoferowania i jak to dokładnie wygląda.
ferdek120

Postautor: tomek32 » 13 sie 2016, 11:14

Może popytaj jakiś doradców kredytowych o to, jaki kredyt będzie odpowiedni. znajdziesz takich . Teraz wiele takich firm działa w sieci i możesz wysłać do nich zapytanie drogą elektroniczną.
tomek32

Postautor: mocca » 18 paź 2016, 9:41

Zdecydowanie się na kredyt hipoteczny to rzeczywiście poważna sprawa i lepiej jest odpowiednio się rozeznać w tym temacie, zanim cokolwiek się podpisze. Warto na przykład przygotować się na wszelkiego rodzaju dodatkowe koszta, aby później uniknąć rozczarowania. Mam na myśli na przykład opłaty notarialne itp.. Polecam ciekawy tekst na ten temat tutaj: https://kredyty-hipoteczne.centrumfinansowe.pl/ , można dowiedzieć się trochę na temat kredytu hipotecznego, a dodatkowo na końcu jest zestawienie kilku banków i ich oferty. Dobrze, że przynajmniej mamy w dzisiejszych czasach Internet, który jest świetnym źródłem informacji.
mocca

Następna