W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Re: W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny

Postautor: Michal8 » 18 kwie 2017, 0:42

Ja bym polecił Credit Agricole, sam kiedyś skorzystałem,choć nie z hipotecznego. Z opisu oferty znajdującej się na porównywarce hipoteki.net (wejść w zakładkę banki: credit-agricole-kredyt-hipoteczny) wynika, że jest na naprawdę dobrych warunkach. Zdaje się to też potwierdzać ranking, bo w nim ten bank jest na 4 miejscu.
Michal8

Postautor: procakofertykredytow » 02 maja 2017, 10:00

Witam polecam moją stronę internetową procak.oferty-kredytowe.pl jest to dtrona która pomoże wybrać najlepsze produkty Bankowe obecnie znajdujące się na rynku
procakofertykredytow

Postautor: juta1 » 06 maja 2017, 14:49

witajcie;)
znam bardzo fajne forum gdzie jest porównanie kredytów hipotecznych oraz nawet pożyczek mieszkaniowych;)
dlatego warto do nich zaglądnąć;) forum.pozyczkabez.pl/Porownanie-ktedytow-hipotecznych-i-pozyczek-mieszkaniowych-watek
juta1

Postautor: monikabert90 » 24 maja 2017, 19:37

Decydując się na kredyt hipoteczny warto samemu porównać sobie oferty różnych banków. Ciekawe zestawienie jest na przykład na w w w .forum.pozyczkabez.pl/Porownanie-kredytow-hipotecznych-i-pozyczek-mieszkaniowych-watek - oferty są krótko opisane, dzięki czemu mozemy wejść tylko w te, które w jakiś sposób nas zainteresują ;)
monikabert90

Postautor: Roberto1 » 31 maja 2017, 21:12

My mamy akurat w credit agricole ale najlepiej jakbyś sobie skorzystał z jakiejś porównywarki chociażby rankomatu
Roberto1

Postautor: jackiechan » 04 cze 2017, 16:44

Kredyt hipoteczny jak brałem z 3 lata temu to w Raiffeisen Polbank. Dobre warunki, szybko mialem decyzje i ciesze sie swoim mieszkankiem :-)
jackiechan

Postautor: pomogekupic » 08 wrz 2017, 1:50

Maciej pisze:Witam chce kupić dom z działką w stanie surowym przykryty powieszchnia 182m na działce 20 arów cena 200 tyś od osoby prywatnej wkład własny 70tys chce dobrać kredyt na 130 tys na zakup jaki bank wybrać bo dużo banków karze mi brać więcej kredytu na wykończenie a ja chcę tylko na zakup a wykańczac będę z własnych środków finansowych zarabiam 7 tys jestem kierowca w transporcie międzynarodowym w tym są moje diety Proszę o poradę jaki bank wybrać żeby dostać kredyt i żeby był na zakup a nie jeszcze wykończenie mam 24 lata jestem singlem żadnych kredytów nie miałem i kart Pozdrawiam Proszę pisać propozycje na emaill malak33@interia.pl

Oferuje bezpłatną od samego początku do samego końca pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakupie mieszkania, domu lub innej nieruchomości. Pomogę w uzyskaniu kredytu, wytłumaczę jak kupuje się nieruchomość i co należy zrobić przed i po zakupie.

Ile kosztuje hipoteka
200 000 PLN kredytu na 30 lat spłaty
=
1 000 zł raty miesięcznie

Wystarczy mieć minimalnie udokumentowany dochód
2 700 na rękę jeżeli sam kupujesz
3 400 wasze łączne zarobki na rękę jeżeli kupujecie razem

Wzór powyżej to bardzo, ale to bardzo uproszczony sposób opisujący ile kosztuje hipoteka. Szczegóły wyliczę i wytłumaczę na spotkaniu. Podam dolną i górną granice zdolności kredytowej do jakiej można szukać czego na zakup. Wyliczę kwotę raty w zależności od ilości lat spłacania kredytu. Wytłumaczę jakie dokumenty są potrzebne i co w jakiej kolejności należy zrobić przed i po zakupie. Znajdę najtańszy kredyt hipoteczny z dostępnych na rynku lub ten jedyny który chce go udzielić. Moja pomoc nic nie kosztuje, nie płacicie za nią nawet złotówki.
Oferuje również pomoc w wyszukaniu mieszkania czy domu.
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 można dzwonić i umówić się na spotkanie ze mną w biurze w Gdańsku Oliwie przy pętli tramwajowej.

E-MAIL : marta.menczykowska@alextg.pl

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 1:50 przez: Anonymous.
pomogekupic

Poprzednia