W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Re: W jakim banku wziąć kredyt hipoteczny

Postautor: majka » 02 lis 2016, 2:39

Jeśli chodzi o kredyt na mieszkanie czy remont to najlepiej się opłaca skorzytać z usług doradcy kredytowego. Mój kredyt na remont mieszkanka dostałam od Grupy CDF z Olsztyna. Warunki korzystniejsze niż w banku i nie pobrali za to prowizji. Więc jak ktos z Olo bedzie szukał taniego kredytu to warto udac sie do nich.
majka

Postautor: maleńka814 » 02 lis 2016, 16:23

Również jestem na etapie planowania kredytu hipotecznego wraz z mężem. Posiadamy działkę ok 1500m2 a na nim postawiony juz dom w stanie surowym i kompletnie nie wwiem od czego zacząć.
maleńka814

Postautor: bozek » 10 lis 2016, 10:10

Kredyt hipoteczny to bardzo poważne przedsięwzięcie dlatego najlepiej korzystać z usług doradcy kredytowego W internecie bez problemu znajdziesz takiego w swoim mieście Obecnie można poczytać opinie i już nie są tacy anonimowi jak to było dawniej
bozek

Postautor: momer » 27 lis 2016, 23:56

Hmmm... nie wiem, trudno mi cokolwiek sugerować, ale na pewno jedynym dobrym rozwiązaniem jest porównanie wielu ofert. . Macie tam pokazane konkretne przykłady. Można mieć niską ratę na dobrych warunkach, tylko trzeba się tym tematem zwyczajnie interesować, porównać oferty, sprawdzić haczyki i nie tylko. A nie działać na zasadzie, aby tylko dostać jakąś tam ofertę i jakoś pójdzie.
momer

Postautor: BartoSz » 05 sty 2017, 9:12

Witam, jestem doradcą kredytów hipotecznych banku Raiffeisen na całe województwo wielkopolskie. Zapraszam do składania wniosków, chętnie wszystko wytłumaczę i pomogę w wyborze najlepszej oferty. Zainteresowanych proszę o kontakt.
BartoSz

Postautor: Przemek » 12 sty 2017, 8:52

Witam, zajmuję się niezależnym doradztwem finansowym. Współpracuję z ponad 70 instytucjami finansowymi w całej Polsce. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany współpracą, proszę o kontakt pra.gawlik@gmail.com
Pozdrawiam
Przemek

Postautor: Heniek » 31 sty 2017, 4:52

Na to pytanie najlepiej odpowie Ci jakiś ogarnięty doradca. ja korzystałem z usług pana Kwitowskiego -wojciechkwitowski.pl/oferta-kredyty-warszawa/kredyt-hipoteczny. Mysle, ze to lepsze rozwiązanie, niż szukanie pomocy tutaj. my nie znamy Twojej historii kredytowej, nie mamy pojecia o umowie zawodowej czy innych takich szczególach. Skontaktuj się z doradcą i dowiesz się, gdzie brać kredyt.
Heniek

Postautor: Look » 08 lut 2017, 14:56

Trudno odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule tematu, ponieważ większość banków oferuje kredyty hipoteczne na bardzo podobnych zasadach. Należy na początku zaznaczyć, że wzięcie kredytu hipotecznego jest poważną decyzją i najlepiej przed podjęciem jakiegokolwiek kroku rozwiać wszelkie swoje wątpliwości. Polecam odwiedzenie adresu direct.money.pl/kredytymieszkaniowe, gdzie możecie dopasować idealny kredyt hipoteczny, który zgodny byłby z Waszymi możliwościami finansowymi oraz oczekiwaniami.
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Postautor: Just » 01 mar 2017, 21:52

Dzień dobry,
Bardzo proszę o pomoc. Dostałam umowę kredytowa z pekao sa do przejrzenia przed podpisaniem i jestem zła bo niby wynegocjowane warunki są zachowane, ale rata o wiele wyższa od spodziewanej. Warunki, które wynegocjowałam (podobno bardzo dobre) to: marża banku: 1,60% , prowizja banku: 0,5% i takie otrzymałam, natomiast stopa bazowa wyszła 1,73% (spodziewałam się ciut mniej), ale najbardziej mnie wkurzyło RRSO, które wynosi 4,35% i miesięczna rata przy kredycie w wysokości 277500 na 20 lat to prawie 1728 zł. Czy ktoś moż mnie uświadomić co ja jeszcze mogę z tym zrobić, co wynegocjować, na co się nie zgodzić? Umowę mam podpisywać we wtorek, wiec mam nóż na gardle.
Dziękuję
Just

Postautor: uokik » 03 mar 2017, 13:00

ekhm nie lepiej iść bezpośrednio do banku? :?:
uokik

PoprzedniaNastępna