Aktualne oprocentowanie lokat bankowych

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Aktualne oprocentowanie lokat bankowych

Postautor: emil » 17 sty 2013, 6:21

Mam wolne 15 tysięcy złotych. Jest to za mało pieniędzy na konkretną inwestycję. Dlatego zdecydowałem się przeznaczyć tą kwotę na zwykłą i bezpieczną lokatę terminową w banku. Najważniejsze, żeby to był depozyt objęty gwarancjami bankowymi. Na jakie oprocentowanie mogę teraz liczyć?
emil

Stawki oprocentowania lokat

Postautor: beny » 17 sty 2013, 6:22

Od listopada ubiegłego roku doświadczamy cięć stóp procentowych, więc aktualne oprocentowanie lokat nie może być w pełni zadowalające. W zeszłym roku mieliśmy od czynienia nawet ze stawkami oprocentowania na poziomie 9 procent. Dzisiaj próżno szukać takich ofert. Dzisiaj jak jakiś bank zaproponuje oprocentowanie środków pieniężnych na poziomie 6,50 to będzie to hit.
beny

Najlepsza lokata na pół roku

Postautor: ania grodzka » 09 sie 2013, 23:25

To co cieszy kredytobiorców(cykliczne obniżki stóp procentowych)jest zmorą dla zwolenników oszczędzania na lokatach. Po ostatnich obniżkach stóp procentowych trudno jest znaleźć lokatę półroczną ze stawką oprocentowania na poziomie 6 proc.
Najlepsze lokaty półroczne według styczniowego zestawienia:
- Lokata spinająca w Banku PBP: oprocentowanie 5,70 proc.
- Depozyt Plus w Toyota Banku: oprocentowanie 5,59 proc.
- FM Lokata w FM Banku: oprocentowanie 5,50 proc.
ania grodzka

Re: Aktualne oprocentowanie lokat bankowych

Postautor: charlotte1991 » 25 kwie 2014, 14:48

Obecnie Skok Wołomin oferuje korzystne i bezpieczne oprocentowanie. W skali roku wynosi od 6,4 do 6,9% w porównaniu do innych banków to dużo. Ja założyłam lokatę na rok bo miałam do dyspozycji 50 tysięcy i chciałam trochę zarobić.
charlotte1991

Postautor: kasiula » 26 lip 2014, 12:46

W Skok Wołomin jest teraz lokata na piątkę - to korzystna lokata na dobrych warunkach.
Szkoda że jej czas jest taki krótki.
kasiula

Postautor: kristal » 27 lip 2014, 17:53

każde wyższe oprocentowanie jest obwarowane dodatkowymi warunkami, nie koniecznie korzystne dla nas, ja przeszłam kilka banków, a najgorszy to getin bank, odradzam zakładania tam lokat
kristal

Postautor: Roberto1 » 13 wrz 2014, 14:46

Dla porównania obecnych ofert i oprocentowania można skorzystać z wyszukiwarek internetowych polecam sprawdzanie np na
Roberto1

Postautor: natali » 23 sty 2015, 8:49

Atrakcyjnie wygląda lokata w Bank Smart. Smart lokata na powitanie dotyczy nowych klientów i oprocentowanie sięga 4,30% liczone w skali roku. Czas lokaty to 1-3 miesiące. Kwota od 1000 do 10000zł.
natali

Postautor: ulicafinansowa.pl » 15 cze 2015, 7:58

W Pańskim wypadku najlepszą ofertą było by zainwestowanie w lokatę BGŻ Optima oprocentowaną na 4% w skali roku.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Re: Najlepsze lokaty bez konta

Postautor: Deco81 » 18 kwie 2017, 7:30

Aktualne lokaty są już tak nisko oprocentowane, że w zasadzie przestało mieć sens ich zakładanie. Równie dobrze można zakopać w ogródku. Poco dawać bankom nasze pieniądze, jak obecnie w wielu bankach lokaty są nawet poniżej 1% - jeszcze podatek belki 19%.
Zostało parę promocyjnych lokat dla nowych klientów np. ta Bezkarna w Optimie, czy Happy i jej różne wersje w Idea Banku. W Idei jest jeszcze o tyle ciekawa, że jest bez konta. Ogólnie moim zdaniem zakładanie konta ze względu na kilka dziesiętnych części procenta więcej mija się z celem. Te lokaty zwykle ograniczone są do niskich kwot i jak się policzy to są to groszowe różnice, a konto trzeba zamknąć kiedyś. Poza tym jak na danym moment nie ma opłat do konta, to za za jakiś czas i tak mogą wprowadzić. Dosłownie na palcu jednej ręki można policzyć lokaty, które jeszcze cokolwiek sobą reprezentują.

Najlepsze lokaty bez konta http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/03/najlepsze-lokaty-bez-konta.html

1. Najlepsza jest moim daniem Happy w Idea Banku
2. Lokata bezkarna w BGŻ Optimie, ale tu trzeba otwierać konto oszczędnościowe.

Są tylko dla nowych klientów i mam jej już wykorzystane. Znacie jeszcze inne jakieś podobne bez konta?
Deco81

Następna