Gdzie założyć konto bankowe ?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie założyć konto bankowe ?

Postautor: Arek3434 » 16 sie 2016, 2:11

Najlepiej jak każdy sobie indywidualnie porówna, w końcu każdy ma inne potrzeby. Ostatnio korzystałem ze stronki, gdzie jest dużo ofert do porównania i z tego widzę to często aktualizowana jest lista: http://najlepszebankowe.pl/ranking-kont-bankowych/

Choć równie dobrze można wpisać sobie w Google podobną frazę i już.
Arek3434

Postautor: shiobanne » 20 paź 2016, 22:48

ja mam darmowe w mBanku i jestem zadowolona. Przede wszystkim aplikacja mobilna jest według mnie rewelacyjna. Zależy czego człowiek od banku oczekuje, jakie ma wymagania względem konta. Wiadomo, że jak porównamy to wybierzemy opcję odpowiednią dla siebie, chociaż mój bank ma ofertę bardzo szeroką, więc już kilkoro moich znajomych sobie tam konto założyło z mojego polecenia i też nie narzekają. A ja to nawet dostałam za to polecanie premię na konto :)
shiobanne

Postautor: Nowy » 21 paź 2016, 7:58

Polecam BGŻ lub mBank! Mam konto w jednym i drugim banku i z obydwu jestem zadowolony. Zapraszam na dobrą porównywarkę mateusz-michalowski.leadkredyt.pl
tam przeczytacie o każdym koncie i można od razu złożyć wniosek:)
Nowy

Postautor: Benek » 24 paź 2016, 10:14

Jak dla mnie te porównywarki można sobie darować. Ciągle przewija się to samo w zależności od potrzeb - raz konto dla seniora, potem dla studenta, a kończąc na koncie dla pandy z piątką dzieci. Osobiście postawiłbym na bankowość mobilną, np. Orange Finanse. Konto darmowe oferuje wiele banków - w tym Orange - ale, nikt nie oferuje, np. zniżek na abonamencie albo programów rabatowych - czyli dodatkowych zniżek w knajpach, sklepach itp. + przelewów sms na telefon. Także... ;)
Benek

Postautor: januszbak » 25 lis 2016, 14:05

Jednak takie porównywarki mogą być przydatne, w końcu pokazują fakt, że taki bank istnieje. A że ktoś na tym zarabia? Każdy na czymś zarabia :-) Ja dzięki takiej porównywarce poszedłem do Raiffeisen Polbank, otworzyłem konto i jestem zadowolony bo wszystko, od opłat po kartę debetową spełnia moje oczekiwania.
januszbak

Postautor: Adrianos » 29 lis 2016, 1:50

Jeśli szukasz konta bankowego, gdzie jest wszystko za 0zł nawet wtedy gdy nie używasz konta, ani nie płacisz kartą to obecnie takim bankiem jest Nest Bank (wcześniejszy Smart Bank). Jest to jedyny bank, w którym możesz nie używać konta i nie naliczą Ci żadnych niespodziewanych opłat, jak to np w mbanku, banki typu mbank są dobre dla aktywnych użytkowników karty bo wtedy nie ponosisz opłat. Sam obecnie mam konto w Nest Banku od ponad roku i co prawda nie używam go w ogóle, ale konto stoi już dobre 14miesięcy i nawet 0,01gr mi nie naliczyli żadnej prowizji :)
Adrianos

Postautor: fejzen » 03 gru 2016, 16:08

Po co konto bankowe gdy z niego nie korzystasz? Poczekaj aż zaczną zmieniać zasady korzystania z kont, wtedy będzie niespodzianka :-) Ja mam konto w Raiffeisen i co prawda są tam jakieś minimalne opłaty, ale mam gwarancję niezmienności kluczowych opłat.a to już dużo. No i bankowość elektroniczna tam jest na naprawdę dobrym poziomie.
fejzen

Postautor: sirius » 03 gru 2016, 23:54

Tak jak kolega wyżej polecam raiffeisen. Konto wymarzone ma minimum opłat - 3 zł za kartę debetową (czy coś koło tego), do tego oprocentowane konto (tu nie pamiętam liczb) więc jest całkiem opłacalne.
sirius

Postautor: Karolono » 21 gru 2016, 15:06

może warto też sobie popatrzeć jakie mają generalnie promocje bankowe? różne banki bo przecież oni też teraz żeby przyciągnąć nowego klienta to stają na głowie i można trafić na coś fajnego, tutaj zawsze mają aktualne informacje więc można zerknąć sobie zamiast czytać wszystko na piechotę na poszczególnych stronach banków
Karolono

Postautor: elena » 12 lip 2017, 4:15

Moim zdaniem BGŻ Optima jest teraz najlepszą opcją.
elena

PoprzedniaNastępna