Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: Monika Koś » 27 wrz 2017, 12:28

ze swojej strony proponuję zerknąć na dobrykantor.pl ja akurat wymieniam NOK i sek ale resztę walut mają też bezkonkurencyjnie dobre ceny
Monika Koś

Postautor: Lezek221 » 30 wrz 2017, 14:39

Osobiście korzystam już od wielu miesięcy z usług kantoru Gieldawalut.com. Jest to bardzo rzetelna firma, która dba o swojego klienta i nie oszukuje go na kursach. Na duży plus zasługuje też wysokie bezpieczeństwo, na które składa się m.in. weryfikacja transakcji kodem SMS.
Lezek221

Postautor: Joanna40 » 10 paź 2017, 7:52

od siebie mogę zaproponować dobrykantor.pl często maja taka akcje wyprzedaż walut, na pierwszy miesiąc rabat 20%
Joanna40

Postautor: m.j » 22 paź 2017, 20:12

Czemu admin jest tak głupi? Pytanie brzmi: jaki kantor wybrać? Więc to normalne że ludzie wpisują nazwy, a admin usuwa i wkleja "X". Czy jak zapytasz o cenę czegoś a ktoś odpowie Ci "pomidor" to będziesz usatysfakcjonowany odpowiedzią? A może lekarz Ci zdiagnozuje chorobę "x"- na pewno będziesz wiedział czy jest groźna i jak się leczyć.
m.j

Postautor: Cristofff77 » 31 paź 2017, 22:13

Korzystałem z wielu kantorów internetowych, ale najlepszym moim zdaniem jest póki co gieldawalut.com, która oferuje najlepsze kursy na rynku oraz bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu weryfikacji kodem SMS mamy 100% pewności, że nikt nas nie okradnie. Dla nowych klientów jest przewidziany rabat 80%, także warto skorzystać :)
Cristofff77

Postautor: Pablo332 » 18 lis 2017, 0:45

Osobiście korzystam od roku już z usług kantoru xxxxxxxx, ponieważ jest on bardzo przyjemny w użytkowaniu i nie sprawia problemu nawet nowym klientom. Na dodatek oferuje on najlepsze kursy na rynku oraz niską prowizję, dzięki czemu sporo zyskujemy. Polecam serdecznie :)
Pablo332

Postautor: Mareczek3 » 01 gru 2017, 0:27

Korzystałem już z wielu kantorów internetowych, ale dopiero GieldaWalut sprostała w pełni moim oczekiwaniom. Atrakcyjne kursy, wygoda użytkowania oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa to jej główne atuty, dla których warto się z nią zapoznać :)
Mareczek3

Postautor: misters » 12 gru 2017, 11:26

Bardzo dobre kursy macie w Waluteo - wątpię, żebyście znaleźli gdziekolwiek lepsze warunki, bo sam przeglądałem wiele różnych kantorów, sprawdzałem spready i kursy i taniej nie znalazłem. Ogólnie bardzo wygodnie mi się załatwia ten temat online. Przelewy mamy darmowe, waluta wychodzi najtaniej i nie ma takich sytuacji, że waluty brakuje. To mnie najbardziej irytowało na mieście... Potrzebujesz większej kwoty, a na mieście jej nie ma... A online przy większych kwotach to mogę jeszcze negocjować...
misters

Poprzednia