Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: Michał » 24 lut 2014, 9:07

Dzięki temu kilka osób od nas z firmy dołączyło do xxxxxxxx:) Bardzo dobrze, że koszty przelewów zostały zminimalizowane. Teraz oferta xxxxxxxx.pl stała się atrakcyjniejsza, choć dobre kursy mieli zawsze.
Michał

Postautor: anna-maria » 25 lut 2014, 20:25

Ja wymieniem przez platformę xxxxxxxx.pl również niewielkie pieniądze na cele prywatne, np. związane z wyjazdem na urlop. Też bardzo się opłaca, bo nie jest potrącany wygórowany spread. Polecam. :P
anna-maria

Postautor: Ośka » 13 mar 2014, 9:47

Ja korzystam z kantoruinternetowego, jest dobry i ma ciekawe oferty, różne promocje itp. Warto poczytać trochę wiadomości na temat kantorów internetowych. Ja korzystam z porównywarki kantorów kantorbox wtedy znajduję najlepsze kursy i najlepsze kantory. Jednak u mnie pierwsze miejsce ma własnie kantorinternetowy.
Ośka

Postautor: Kasia100 » 05 maja 2014, 3:38

Ja korzystam z kantorów internetowych i jestem bardzo zadowolona. :) dodatkowo zawsze sprawdzam kursy w porównywarce kantorów, kantorbox czy innej.
Kasia100

Postautor: Decpan » 22 maja 2014, 18:27

Jeśli mowa o kantorach online, to zawsze będę polecać xxxxxxxx. Sądzę, że na rynku są najlepsi. Co prawda z innych kantorów nie korzystałam i nie mogę porównać obsługi, ale kursy mają najlepsze.
Decpan

Postautor: webkabza » 31 maja 2014, 22:26

Ja zawsze przed wymianą wchodzę na http://jakikantor.pl/ i sprawdzam najnowsze promocję, kantory co i rusz robią jakieś krótkie promocje a w ten sposób jestem zawsze na bieżąco i wymieniam po jak najkorzystniej dla mnie kursie.
webkabza

Postautor: Alex » 09 lip 2014, 9:52

Porównywarki kantorow na daną chwilę to chyba najlepszy wybór - sprawdzasz gdzie kurs jest najbardziej korzystny i wymieniasz. No i warto czytać regulaminy, bo można łatwo się wkopać w prowizję. Ja wymieniam gotówkę często i korzystam z usług Pewnego Kantoru, póki co jestem zadowolony.
Alex

Postautor: Dorotka » 11 lip 2014, 9:42

A ja właśnie wymieniłam pieniądze w Pewnym Kantorze opierajac się na opinii przedmówcy. Kurs OK, co prawda miałam problem z obslugą tego całego systemu, ale to dlatego żem nietechniczna totalnie, na szczęście obsługa mi pomogła! teraz mogę już wyjezdżać. Miłego weekendu!
Dorotka

Postautor: jetlag » 14 lip 2014, 8:10

Potwierdzam, co pisze Dorotka - Pewny Kantor świetny ;) Warto zadzwonić do kantorów i ponegocjować, w hurcie sprzedają jeszcze taniej.
jetlag

Postautor: ala milosz » 17 lip 2014, 12:18

Tam gdzie najtaniej i firma jest pewna. Wymieniam przez kantor77 - najniższy spread, najniższe kursy. W stosunku do miasta, różnice kolosalne.
Całkowicie nie opłaca się wymieniać w bankach, a przez kilka lat musieliśmy tak robić ze względu na kredyt. Najwazniejsze, że zmieniono przepisy.
ala milosz

PoprzedniaNastępna