Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: firstt » 15 lis 2016, 23:01

Pozytywne mam zdanie o pracy kantora xxxxxxxx. W zasadzie to mam u nich konto dopiero drugi tydzień, ale już sporo transakcji na koncie. Szybko, wygodnie, w prosty sposób można nawet spore pieniądze wymienić na dowolną walutę – eur, dolar, frank, czy funt.
firstt

Postautor: Yomi » 23 lis 2016, 22:46

Lepiej rzucić okiem np. na jakikantor.pl i sprawdzić co pisza o kantorach, które sa tu polecane ;) Masa opinie, wszystko w jednym miejscu, wiec nie zajmie nam to za wielu czasu, a może unikniemy niepotzrebnmych nieprzyjemnosci!
Yomi

Postautor: Adrianos » 29 lis 2016, 1:51

Ja używam tylko walutomat.pl - najlepsze kursy i szybkie transfery ( pieniadze w 15min-1godzine na koncie ) :)
Adrianos

Postautor: Darek W. » 04 gru 2016, 17:37

Najdłużej korzystałem z Walutomatu. Podoba mi się to, że dzięki temu zyskuję dwie strony, tj. osoba zarabiająca w walucie jak i taka, która potrzebuje walut na wyjazd wakacyjny czy zagraniczne zakupy.

Kolejny serwis z które dużo korzystałem to Kantor Walutowy Alior Banku. Wszystko załatwia się szybko i można od razu przesłać pieniądze za darmo w dowolne miejsce na świecie. Do tego darmowa karta walutowa (EUR, USD, GBP). Wadą jest wzrastający spread w weekendy. Obecnie mam chyba jakąś promocję, bo płacę tylko ok. 2 gr spreadu.

Trzeci serwis to RKantor, z które korzystam tylko do czasu wykorzystania promocyjnych środków (spread 0%).

Które z tych rozwiązań bym polecił? Myślę, że kantor Aliora jest najbardziej uniwersalny. Jak ktoś ma konto w T-Mobile Usługi Bankowe to może w czasie rzeczywistym przelać tu pieniądze i korzystać z darmowych wypłat gotówki z bankomatów za granicą za pomocą kart walutowych.
Darek W.

Postautor: Serle » 09 gru 2016, 8:44

Ja polecam po prostu rzucić okiem na jakiś ranking w stylu jakikantor.pl czy coś podobnego. Wypowiada się tam masa osób, wiec coś fajnego na 100% znajdziemy. I nie mówią tylko o kursach, ale i np. awariach. No i wszytsko aktualne, to też plus
Serle

Postautor: Dreles » 14 gru 2016, 21:30

Dzięki za polecenie tego portalu! Czegoś takiego szukałem, wszystko na miejscu, szybkie do sprawdzenia. Kantory online trzeba sprawdzać, bo to jednak system, który moze mieć swoje problemy. A nie mają one takich systemów jak banki. Dlatego lubię od czasu do czasu rzucić okiem, czy z moim jest wszytsko ok. Albo zmienić go w razie potrzeby
Dreles

Postautor: LukasPod » 09 sty 2017, 8:20

Dzięki za jakikantor.pl! Wow, czeegoś takiego szukałem, porównywać opinie w jednym miejscu, a nie u każdego fesja, fora i wgl. Konkretne, aktualne opinie, chwilka, i mamy ogólne rozeznanie i możemy sie brac za kilka za szczegóły!
LukasPod

Postautor: Gość » 22 lut 2017, 3:48

Dobrą opcją jest internetowy kantor. Ja ostatnio korzystam z Pewnego Kantoru, bo ma najlepszą ofertę natenczas.
Gość

Postautor: Arturro9 » 09 sie 2017, 13:18

Hej ja korzystam tylko kantory-plus. Polecił mi znajomy i tak już zostało, że zawsze jak potrzebuję wymienić kaskę to załatwiam to u nich. W sumie to już parę ładnych lat korzystam z tego kantoru online i nigdy nie miałem problemów. Sam też ich poleciłem kilku osobom i wszyscy byli zadowoleni. Jak cos to polecam kantory-plus.pl
Arturro9

Postautor: whitejack » 07 wrz 2017, 17:35

Z platformy Gieldawalut.com warto korzystać. Bardzo nowoczesna i zarazem bezpieczna.
whitejack

PoprzedniaNastępna