Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: marek m. » 18 lip 2014, 11:44

Hehe... nieźle. Na tym kantor77 różnica pomiędzy ceną sprzedaży a zakupu wynosi 0,030 złotych. Nawet nie wiedziałem, że tak można.
To jest jakaś promocja czy oni cały czas mają takie kursy? Spore różnice w stosunku do innych.
marek m.

Postautor: straightforward » 21 lip 2014, 18:40

ala milosz pisze:
> Tam gdzie najtaniej i firma jest pewna. Wymieniam przez kantor77 -
> najniższy spread, najniższe kursy. W stosunku do miasta, różnice kolosalne.
> Całkowicie nie opłaca się wymieniać w bankach, a przez kilka lat musieliśmy
> tak robić ze względu na kredyt. Najwazniejsze, że zmieniono przepisy.

W bankach? No nie wiem. Wymiana na koncie walutowym jest korzystna, przynajmniej w moim banku...

Chciałam poinformować, że zachęcona opiniami nt. Pewnego Kantoru skorzystałam z ich usług. Na plus :) Aczkolwiek wierna mu raczej nie zostane, zależy mi na dobrym kursie, polecam porównywarki.
straightforward

Postautor: ala milosz » 10 sie 2014, 3:29

Nie twierdzę, że bank nie jest pewny, bo jest, ale takich kursów jest w kantorze internetowym tam nie dostaniesz, nie ma szans.
Wystarczy porównać kilka pozycji, różnice są na prawdę spore, tym bardziej jeśli spłacasz wysoki kredyt w walucie.
Wtedy miesięcznie można ponad 100 zł zaoszczędzić.
ala milosz

Postautor: marta polik » 19 sie 2014, 12:29

Wymieniałem przez kantor77 - bezpiecznie, kurs niski, wszystko szybko. Spłacamy kredyt we franku. Wymienianie kasy przez net daje nam ponad tysiaka oszczędności rocznie. Opłaca się.
marta polik

Postautor: marwinos » 25 sie 2014, 11:51

Kantor77 ma dobre kursy, szybko realizują transakcje. Kasę wymieniamy co miesiąc - na kredyt. Trochę się na tym oszczędza.
Kolejnym razem mam zamiar kupić większą ilość waluty w momencie kiedy kursy będą rekordowo niskie. Na razie jednak są wysokie...
marwinos

Postautor: meine_freine » 25 sie 2014, 13:15

Dzień dobry,
osobiście polecam korzystanie z kantorów walutowych online. Sama długo zastanawiałam się przed pierwszą zamianą walut... Ostatecznie skorzystałam z oferty jaką znalazłam na stronie http://strefawalut.pl/kantory w związku z tym polecam, ponadto można znaleźć tam wszelkiego rodzaju porady, itp. :D
Pozdrawiam ;)
meine_freine

Postautor: meine_freine » 25 sie 2014, 13:15

Dzień dobry,
osobiście polecam korzystanie z kantorów walutowych online. Sama długo zastanawiałam się przed pierwszą zamianą walut... Ostatecznie skorzystałam z oferty jaką znalazłam na stronie http://strefawalut.pl/kantory w związku z tym polecam, ponadto można znaleźć tam wszelkiego rodzaju porady, itp. :D
Pozdrawiam ;)
meine_freine

Postautor: replacement » 26 sie 2014, 19:51

Potwierdzam, polecam usługi Pewnego Kantoru. Zawsze można jeszcze znaleźć porównywarki, równie pomocne :)
replacement

Postautor: adam babot » 27 sie 2014, 12:29

Z tych które sprawdzałem najlepsze kursy ma kantor77 - takiego spreadu jak u nich to ja jeszcze nie widziałem.
Na mieście waluta jest sprzedawana nawet o kilkadziesiąt groszy drożej. Łatwo można zarobić na walucie kupowanej w sieci.
Przy tak niewielkim spreadzie mała zmiana kursu już daje zarobić.
adam babot

Postautor: Eltrato » 28 sie 2014, 16:51

Nie za bardzo widzi mi się ten kantor, o którym tyle wspominacie. To jakaś nowość, a ja takim wynalazkom nie ufam. Wolę mój sprawdzony xxxxxxxx, w którym kursy są nie do pobicia.
Eltrato

PoprzedniaNastępna