Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: Eltratko » 28 sie 2014, 16:52

Nie za bardzo widzi mi się ten kantor, o którym tyle wspominacie. To jakaś nowość, a ja takim wynalazkom nie ufam. Wolę mój sprawdzony A M R O N E T, w którym kursy są nie do pobicia.
Eltratko

Postautor: zuhalter » 03 wrz 2014, 15:15

Ja również polecam Pewny Kantor. Wymieniam od jakiegoś czasu, trafiłem z przypadku ale jest OK.
zuhalter

Postautor: pampo » 04 wrz 2014, 11:57

Wymieniam na kantor77 - dosyć tanio wychodzimy, jest bezpiecznie, przelewy są szybkie.
Do przedmówcy - tj. w ogóle kantor? Nie ma nawet kursów na stronie. To bardziej wygląda na serwis tematyczny niż stronę kantorową.
Nie pokręciłeś czegoś?
pampo

Postautor: tereska » 05 wrz 2014, 17:01

Tak, to jest kantor ;) przecież kursy są na stronie głównej:) Ile czekacie na transakcję? Bo zależy mi na czasie.
tereska

Postautor: matiz » 08 wrz 2014, 20:12

W kantorach, o których mówili przedmówcy (nie wiem, może po prostu nachalnie spamują czy coś, nie obchodzi mnie to - widzę że teresce zależy na odpowiedzi) na transakcję nie czekasz długo. Czas oczekiwania nie przekracza w sytuacjach kryzysowych 24h. Korzystałem i z kantoru77 i z pewnego kantoru i jestem bardzo, bardzo zadowolony.

Kantory w bankach też są ciekawe. Kiedyś byłem ich, można nawet powiedzieć fanem :)
matiz

Postautor: tereska » 12 wrz 2014, 11:20

Bardzo dziękuję za odpowiedź, nie spodziewam się :) Wobec tego spróbuję wymienić gotówkę w jednym z polecanych przez Was kantorów.

pozdraiwam
tereska

Postautor: Lanet » 12 wrz 2014, 16:17

W mojej ocenie, najlepszy jest Liderwalut. Przede wszystkim oferuje nam bardzo korzystne kursy wymiany. Obsługa i czas dokonywania transakcji też są najwyższych lotów.
Lanet

Postautor: Mattes » 18 wrz 2014, 17:06

Zgadzam się z przedmówcą. Również korzystam z lidera i jak dotąd nigdy mnie nie zawiódł (a jestem wybredny). Będę jednak przekorny - zawsze powtarzam "nie ufaj komentarzom na forum, sprawdź samemu". W tym przypadku można po prostu obejrzeć kursy i wszystko będzie jasne.
Mattes

Postautor: Lazuk » 19 wrz 2014, 10:59

Wybierać zawsze taki, który jest dla nas odpowiedni. Zależy wszystko od wymienianej waluty, czasu, jaki możemy przeznaczyć na transakcje i wielu innych czynników. Jeżeli nie mamy doświadczenia, warto oprzeć się na opinii od znajomych, ewentualnie na opiniach prezentowanych w sieci.
Lazuk

Postautor: KasiaT » 19 wrz 2014, 16:18

Widzę że masz ten problem co ja jakieś rok temu :D

Mam konto w dawnym multibanku, czyli mbanku obecnie i kredyt w EUR :-)
Polecam FRITZEXCHANGE kantor walutowy.
Musisz patrzec na to czy kantor ma stacjonarne kantory, a ten ma, Sprawdziłam. Jest ok, zatem polecam.
Dla mnie najlepszy :idea: Mają najlepsze dla nas kursy. Ale wejdź i sprawdż sama :-) sam :-) Inaczej się nie przekonasz.

ps. sprawdź jakie banki obsługuje, wtedy za darmo przelewy.

https://fritzexchange.pl/Ref/F6526345-6F26-4DF7-B642-50C8E3C2A402
KasiaT

PoprzedniaNastępna