Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: Seweryn J » 22 wrz 2014, 14:53

W necie jest wiele wartych uwagi kantorów online. Ja jednak zdecydowałem się zaufać Liderowi Walut.

Gdy zaczynałem całą przygodę z wyminą walut online nie wiedziałem co i jak. Gubiłem się na innych stronach. U nich poszło gładko, a jak miałem wątpliwości, to zawsze służyli pomocą.

Może jestem staromodny, ale lubię firmy przestrzegające zasady "nasz klient, nasz pan".
Seweryn J

Postautor: cliche » 22 wrz 2014, 19:11

Dla mnie wszystkie kantory, o których mówiliście są bardzo dobre.

ostatnio skorzystałem z nowości, z Pewnego Kantoru (o nim też była już mowa, więc nie rozmieniam się na tzw. drobne) - i wszystko przebiegło bez problemu.
cliche

Postautor: itsines » 01 paź 2014, 16:55

Dwa ostatnie, o których mowili poprzednicy - są OK!
itsines

Postautor: rOmanov » 09 paź 2014, 15:24

itsines pisze:
> Dwa ostatnie, o których mowili poprzednicy - są OK!

Przychylam się do zdania. Co prawda w moim osobistym rankingu LW jest odrobinkę wyżej, głownie ze względu na funkcjonalność, ale nie ukrywam, że żadne z powyższych z pewnością nikomu nie zaszkodzi.
rOmanov

Postautor: Lucek » 14 paź 2014, 12:39

Zdecydowanie jestem za liderem walut. Śledzę go dopiero od maja, ale od tego czasu ma zdecydowanie najlepszy spread. Prześledziłem trochę opinie o tym kantorze i z tego co pisali jego klienci, to ten stan trwa już od bardzo dawna. Wydaje mi się, że nic nie powinno się w tym temacie zmienić, więc zdecydowanie powinien być to numer jeden tegorocznego rankingu.
Lucek

Postautor: Lanet » 16 paź 2014, 16:22

Lider walut to uczciwa instytucja, które oferuje zawsze dobre kursy. Może liczyć na mój głos w tym rankingu. Mimo wszystko każdemu początkującemu polecam wnikliwą analizę tego, co rzeczywiście oferuje kantor. Czym więcej będziemy o nich wiedzieć, tym więcej będziemy w stanie zaoszczędzić.
Lanet

Postautor: Leon » 21 paź 2014, 10:46

Korzystałem z wielu kantorów internetowych i nigdy nie narzekałem. Obecnie korzystam z usług kantoru cashbroker.com i jestem zadowolony. Szybko bezpiecznie i dobre kursy walut, udaję mi się nawet zaoszczędzić np. 100zł. Polecam :)
Leon

Postautor: Gorliwy przechodzień » 21 paź 2014, 18:46

Szczerze, to w ostatnich miesiącach robi się trochę tłoczno. Jest sporo kantorów, których liczba unikalnych użytkowników waha się poniżej 100 na dzień, co jest mizerną liczbą. Niby są tani, ale ja osobiście boję się im zaufać. Teraz trzeba patrzeć nie tylko czy coś jest tanie, ale też czy na pewno bezpieczne...
Gorliwy przechodzień

Postautor: Ortalion » 23 paź 2014, 18:49

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę solidnego, to polecam lidera walut. Szczególnie jak nie masz doświadczenia. Tam krok po kroku wszystko jest opisane i wszystko ci wyjaśnią jak zadzwonisz. Wszystkie istotne informacje masz w zakładkach a kalkulator do przeliczeń wymiany na głównej stronie, więc od razu wiesz ile dostaniesz albo ile zapłacisz. No i ten kantor jest też tani, co jest jego dodatkowym atutem.
Ortalion

Postautor: gUnio » 26 paź 2014, 10:00

Każdy szuka trochę innego kantoru, więc nie da się powiedzieć ogólnie, wybierz ten a nie inny, tak by była to odpowiedź prawdziwa dla wszystkich. Jeżeli nie masz doświadczenia i boisz się jeszcze internetowych kantorów, to raczej szukasz takich o ugruntowanej opinii. Jeżeli niskie koszty są jedynym warunkiem i nie boisz się ryzyka, wybierzesz pewnie któryś z nowych. No i jeszcze pozostaje kwestia tego, że jedna waluta może być w danym kantorze tania, inna natomiast droga.
gUnio

PoprzedniaNastępna