Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Jaki kantor online wybrać?

Postautor: borixon75 » 18 gru 2013, 11:29

Mam trochę odłożonych pieniędzy w USD na swoim koncie w banku. Chciałbym ją wymienić na PLN. Czytałem trochę o kantorach internetowych, które wymieniają pieniądze bez rzekomo prowizji, gdzie nie trzeba niby zakładać konta walutowego... Nigdy nie korzystałem z tego typu usług i nie ukrywam, że mam małe obawy, dlatego prosiłbym o opinie w tym temacie. Czy miał ktoś do czynienia z kantorami online?

Będę wdzięczny za odpowiedzi, czekam z niecierpliwością :).
borixon75

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: czopek44 » 19 gru 2013, 11:25

ja pracuje za granica i wymieniam w kantoronline.pl - fajnie, bo skupuja moje funciaki po kursie niewiele odbiegajacym od tego, ktory wyrzucany jest przez nbp. korzystalem tez wczesniej z innego, cos na "r", ale dokladnie nie pamietam i tez bylo ok, ale nie tak dobrze jak teraz
czopek44

Postautor: spi0n » 20 gru 2013, 9:52

A po jakiego grzyba w ogóle korzystać z kantoru przez internet? Nie lepiej skorzystać z tradycyjnego kantoru, który jest dostępny na każdej większej ulicy w mieście i w każdym większym centrum handlowym? Pieniądze dostaniesz do ręki i masz spokój.
spi0n

Postautor: batman » 20 gru 2013, 14:33

W tradycyjnym kantorze zapłacisz mega dużą prowizję a w kantorze online kupujesz po cenie mocno zbliżonej do ceny średniego kursu. Poczytaj sobie trochę na necie to dowiesz się więcej...
batman

Postautor: prae » 22 gru 2013, 15:33

Racja - w kantorach internetowych jest zdecydowanie taniej ;) Można sprawdzić to np. na strefawalut.pl, różnica w kursach jest naprawdę spora
prae

Postautor: borixon75 » 23 gru 2013, 11:28

czopek44 pisze:
> ja pracuje za granica i wymieniam w kantoronline.pl - fajnie, bo skupuja
> moje funciaki po kursie niewiele odbiegajacym od tego, ktory wyrzucany jest
> przez nbp. korzystalem tez wczesniej z innego, cos na "r", ale
> dokladnie nie pamietam i tez bylo ok, ale nie tak dobrze jak teraz

Dzięki wielkie za info. Dobra oferta. Szybko i bezpiecznie. Piszę to na podstawie własnych obserwacji, bo przetestowałem ich serwis przelewając testowo 200 USD. Jestem na prawdę zadowolony :D. Once again, thank you! Merry Christmas Everyone! ;)
borixon75

Postautor: agata116 » 30 sty 2014, 22:29

Bardzo dobra jest platforma www.xxxxxxxx.pl. Z różnych już korzystałam, ale odnoszę wrażenie, że xxxxxxxx jest najbardziej przejrzysty i czytelny. Przelewy nie stanowią najmniejszego problemu.
agata116

Postautor: Daffi » 17 lut 2014, 10:25

Owszem, według mnie xxxxxxxx.pl wyprzedza teraz konkurencję- daje możliwość negocjowania kursu, a przelewy realizowane są dosłownie błyskawicznie, transakcje od ręki.
Daffi

Postautor: hrabia » 21 lut 2014, 20:38

Korzystam z xxxxxxxx.pl regularnie i szczerze polecam tę platformę. Jest bardzo rzetelna i tania. Oferta idealna dla przedsiębiorców, gdyż są wystawiane FV.
hrabia

Postautor: Baśka » 23 lut 2014, 11:58

Polecam xxxxxxxx, bo przelewy są bezpłatne lub bardzo tanie- maks. 9 zł. Do tego pieniążki bardzo szybko trafiają na konto.
Baśka

Następna