Najlepsze konto internetowe!

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Najlepsze konto internetowe!

Postautor: Olimpia » 10 sie 2017, 0:06

Ja mam oszczędnościowe Idea Saver. Nie płacę nic za prowadzenie konta, a dodatkowo wpada mi % jak na lokacie. Jestem zadowolona. :)
Olimpia

Postautor: ignacy » 19 sie 2017, 20:18

Oferta tego konta jest bardzo dobra. A jak jest u Was z kontem walutowym?
ignacy

Postautor: opiekunnestbank » 19 wrz 2017, 16:04

ignacy pisze:Oferta tego konta jest bardzo dobra. A jak jest u Was z kontem walutowym?

Szanowny Panie, w ofercie Nest Banku mamy konto walutowe Nest Konto Waluta. To konto, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oferujemy za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi). Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Szczegóły tego konta znaleźć można na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto-waluta.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: kissers » 15 lis 2017, 3:48

Dobre konta walutowe oferuje też Raiffeisen Polbank, jakiś czas temu zakładałem tam konto w EUR i warunki były naprawdę przystępne, jeśli ktoś oferuje obcymi walutami to jest to świetna opcja moim zdaniem.

Ostatnio przesunięty w górę 15 lis 2017, 3:48 przez: Anonymous.
kissers

Poprzednia