Najlepsze konto internetowe!

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Najlepsze konto internetowe!

Postautor: Gość » 03 sie 2015, 20:13

Na tej stronce znajdziemy najlepsze banki do otwarcia kont osobistych, wzięcia pożyczek dlugoterminowych jak i pozabankowych. .można też tam znaleźć kalkulator do obliczenia swojej zdolności kredytowej. Serdecznie polecam ;-)
Gość

Re: Najlepsze konto internetowe!

Postautor: ulicafinansowa.pl » 08 wrz 2015, 22:25

Adres strony wygląda obiecująco... Jeżeli chodzi o konto to aktualnie najlepszą ofertę ma smart bank, gdyż posiada całkowicie darmowe konto.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: luqq1994 » 16 sie 2016, 15:30

Najlepsze konto to akurat najlepiej samemu sobie wybrać. Ostatnio znalazłem ciekawą stronkę, ale równie dobrze można wpisać sobie w Google "ranking najlepszych kont" etc.
luqq1994

Postautor: Karotex » 30 wrz 2016, 7:26

Ja zawsze polecałam ING, jednak gdy wprowadzili płatne wypłaty, zmieniłam o nich zdanie. mBank odradzam, będą codziennie z czymś wydzwaniać. Alior Sync jednego dnia pobrał 700 zł za przewalutowanie - to złodzieje. Z innych banków nie korzystałam
Najlepszy blog kosmetyczny https://e-pomadka.pl
Karotex

Postautor: followme » 03 paź 2016, 8:27

Ja również polecam Smart - całkowicie darmowe w utrzymaniu a z początkiem roku ma również otwierać placówki naziemne (docelowo ok. 300 w kraju).
followme

Postautor: PawełG » 13 paź 2016, 9:20

Miałem problem jakiś miesiąc temu bo w PKO zaczęli naliczać mi horrendalne opłaty. Miałem już dość i musiałem gdzieś przenieść konto. tak się złożyło, że przenosiłem numer do Orange i zaproponowali mi konto w orange finanse. Zgodziłem się bo dali gwarancję , że konto będzie za darmo. Rzeczywiście na razie nic nie płacę.
PawełG

Postautor: Halina » 12 lis 2016, 21:52

[quote="PawełG"]Miałem problem jakiś miesiąc temu bo w PKO zaczęli naliczać mi horrendalne opłaty. Miałem już dość i musiałem gdzieś przenieść konto. tak się złożyło, że przenosiłem numer do Orange i zaproponowali mi konto w orange finanse. Zgodziłem się bo dali gwarancję , że konto będzie za darmo. Rzeczywiście na razie nic nie płacę.[/quote]
Racja. Podpisuję się. Do tego zniżka na abonament i program rabatowy. Fajna oferta ;)
Halina

Postautor: Jopek » 18 sty 2017, 10:20

Jak dla mnie to konto internetowe powinno być w pełni darmowe, bez warunków. Kiedyś to był standard teraz ze świecą można szukać.
Wiem, że takie jest w Nest Banku, w Idea Banku (niedawno zrezygnowali z opłaty za kartę), teoretycznie też jest w Volkswagen Bank, ale tam jest z kolei problem z wypłatami z bankomatów. Żeby były darmowe trzeba wypłacać minimum 400 zł, co jest uciążliwe. Jak mniej wypłacasz to jest prowizja bodajże 2,5 PLN. Niby niewiele, ale jest, a jak się często wypłaca to się trochę nazbiera.
Cała reszta jest darmowa tylko z nazwy. Zwykle jest przynajmniej warunkowa opłata za kartę, w tych lepszych bankach. W wielkich molochach, to jeszcze zaprowadzenia, a nawet za przelewy internetowe.

Ty jest ciekawy przegląd, gdzie są wymienione darmowe konta bez opłat http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/11/ ... eruje.html
Konto bez opłat powinno być bez prowizji bez warunków, a praktycznie takich nie ma nie licząc tych pierwszych dwóch wymienionych.
Oczywiście nie ma w 100% darmowego konta, zawsze się coś tam znajdzie w TOiP, ale chodzi o te podstawowe, standardowe czynności i wymogi wobec klienta, czyli prowadzenie rachunku, karta, przelewy internetowe elixir i wypłaty z bankomatów moim zdaniem są wyznacznikiem, czy konto jest darmowe, czy nie.
Jopek

Postautor: Mirabelka » 06 lut 2017, 18:10

Fajnie na tej stronie opisane jest konto Idealne w IdeaBanku. Bez opłat i warunków. Dodatkowo dostęp do mobilnego wpłatomatu czego nie mają w ofercie inne banki. Ciekawe jak to się sprawdza. Ktoś korzystał ?
Mirabelka

Postautor: seb_p07 » 07 lut 2017, 9:37

mBank- najlepszy bank, szybki, mobilny, nie ma opłat za prowadzenie konta, wypłaty we wszystkich bankomatach. To co najważniejsze posiada, sam zrezygnowałem z Bzwk po 15 latach- 5 darmowych przelewów? chyba żarty... :D
seb_p07

Następna