Nest Bank Konto darmowe bez warunków?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Nest Bank Konto darmowe bez warunków?

Postautor: Prezik » 24 gru 2016, 13:54

Czy ktoś z Was miał już coś do czynienia z tym bankiem? Jakieś opinie na temat kont? Bo muszę zmienić bank. Mało płacę kartą i nie zawsze o tym pamiętam, i co chwilę mnie skroją, to w skali roku trochę wychodzi. W tym Nest Banku, w reklamach mówią, że konto jest darmowe i nie ma warunków? Jest jakiś haczyk. Nie ma minimalnych miesięcznych transakcji bezgotówkowych?
Prezik

Re: Nest Bank Konto darmowe bez warunków?

Postautor: Deco81 » 25 gru 2016, 10:36

To jest dawny Bank Smart, a w zasadzie powstał z połączenia BiZBanku i Banku Smart, czyli marek należących do grup FM Bank
Wszystkie zostały połączone w jeden nowy Nest Bank. Tu masz: http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/07/ ... pinie.html opinię o Nest Banku na temat konta osobistego

Nest Bank ma dosyć dobre opinie podobnie jak jego poprzednik Banks Smart, aczkolwiek zdarzają się jakieś zgrzyty jak wszędzie.
Deco81

Postautor: halomario » 26 gru 2016, 11:30

Mam tam konto jeszcze ze Smarta, jest rzeczywiście darmowe bez warunków.
Nie ma żadnych opłat za prowadzenie. Jedna karta jest całkowicie darmowa, bez konieczności płacenia nią. Jak się chce mieć drugą kartę, to koszt wynosi 25 zł jednorazowo za wydanie. Przelewy internetowe są za darmo. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo. Ogólnie chyba jedna zn najlepszych ofert na rynku.
halomario

Postautor: AdamPGA » 27 gru 2016, 11:25

Według mnie to jest jedna z lepszych ofert kont na rynku. Szczególnie dla osób, które nie płacą kartą, bo prawie nie ma takich ofert na rynku. Zawsze ta karta może się przydać czasem, ale ja np. rzadko płacę kartą i kiedyś szukałem właśnie konta z kartą bez konieczności transakcji miesięcznych. Znalazłem raptem dwa - Volkswagen, z którego z kole pobierane są opłaty za wypłaty z bankomatów poniżej 400 zł i ówczesny Smart - dzisiejszy Nest Bank
AdamPGA

Postautor: Jopek » 28 gru 2016, 11:50

Moim zdaniem to konto jest bardzo fajne o ile Nest utrzyma warunki, a w zasadzie ich brak. Teraz wprowadzili możliwość darmowego korzystania z wpłatomatów sieci Euronet. Także znika dylemat jak wpłacać pieniądze. Powstają też oddziały, bank się rozwija. Tylko z tymi problemami technicznymi trochę podpadli ludziom, no ale nic nie jest idealne.
Jopek

Postautor: AGP » 30 gru 2016, 14:07

Tu jest nieco nowsza opinia o Nest Bank https://antyranking.blogspot.com/2016/1 ... biste.html
Konto w Nest Banku jest ogólnie bardzo ciekawe, bo z tego co wiem, to praktycznie nie ma rachunków, gdzie karta jest darmowa bez warunku miesięcznych minimalnych płatności do wykonania. Wiem, że Idea Bank też zrezygnował z tego Warunku, bo mam tam lokaty i mi przysłali taką informacje, ale konta tam nie mam. Już żadnych innych takich banków nie znam, a miałem już konta chyba sześciu, czy siedmiu bankach. Jak mi się coś nie podoba, albo mnie irytuje to zmieniam i tyle. Dzisiaj się banki zmienia jak rękawiczki.
AGP

Postautor: iwi2002 » 06 sty 2017, 17:22

Tutaj konto-studenckie.pl/nest-bank-opinie-oplaty.php są opinie na temat konta studenckiego w tym banku. Są świetne, więc uważam, że warto je założyć. Wszystko jest tam bowiem za zero. Można w ten sposób naprawdę wiele zaoszczędzić. Młodym osobom na pewno się spodoba. Uważam, że jest to super sprawa!
iwi2002

Postautor: Mika » 06 sty 2017, 19:14

Nowy bank jakoś nie kojarzy mi się z rynkową stabilizacją. Są banki, które wiele lat są na rynku i też mają takie konta. Ja mam konto w IdeaBanku i jest realnie bezpłatne, bez żadnego ale z ich strony.
Mika

Re:

Postautor: Jopek » 10 sty 2017, 8:45

To nie jest nowy bank to tylko nowa marka. Powstał z połączenia dwóch marek należących do FM Banku (Bank Smart i BizBank). Ten FM Bank już od dawna istnieje. Przy czym wiarygodność to jeszcze inna kwestia. Ludzie tak bardzo ufają wielkim bankom, bo im się wydaje, że są bezpieczne, ale żaden bank nie jest bezpieczny w pełni. Na przykład z tego co wiem Deutsche Bank, Getin i BOŚ mają bardzo poważne problemy i od dłuższego czasu wykazują straty. Mówi się nawet, że są na skraju bankructwa, ale to oczywiście nie znaczy, że zbankrutują.
Jopek

Postautor: reniek54 » 03 kwie 2017, 10:01

całkowicie się zgadzam
reniek54

Następna