Promocja firmy

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Promocja firmy

Postautor: Darias » 20 kwie 2017, 16:37

Dobre studio reklamy to AA Studio Kombiko spod Poznania. Zajmują się i budową stoisk na targi i produkcją tablic reklamowych, banerów, napisów przestrzennych (w tym podświetlanych) a nawet oklejaniem witryn czy samochodów. Korzystaliśmy z różnych ich form reklamy i byliśmy zadowoleni, wszystko robia dobrze jakościowo, nie mieliśmy zastrzeżeń. Napis podświetlany jest super, zawsze lubiłam neony i tak mi się kojarzy.
Darias

Postautor: Baron » 16 maja 2017, 13:11

ja zlecam Husar Group z Krakowa. Sam się na promocji nie znam, a zależało mi żeby jedna firma poprowadziła mi wszystko od strony, przez social media i cały ten PR. Przynajmniej nie mam tego dodatkowo na głowie.
Baron

Postautor: Isko » 27 maja 2017, 19:32

Też sprawa wygląda tak, że do promocji firmy trzeba mieć podstawy, w tym sensie, że chociażby dobra nazwa tworzenienazw.pl/sposoby-na-trafna-nazwe-dla-firmy/ jest tak naprawdę podstawą do wszelkich działań promocyjnych i jeżeli będzie źle wybrana to potem może to wpływać na cały marketing niestety
Isko

Postautor: Igoria » 23 cze 2017, 13:01

jeszcze gorzej to wygląda jak ktoś wpompuje kase, wypromuje logi i znak towarowy a sobie go nie zastrzeże.. widze że temat mocn rozwinięty to zostawiam linka, moze się komuś przydać jakzastrzecnazwefirmy.pl/jak-zastrzec-nazwe-firmy/
Igoria

Postautor: tyna » 12 lip 2017, 11:42

teraz jedną z ciekawszych i coraz bardziej popularnych form pozyskania klientów i utrzymania swoich obecnych są systemy rezerwacji, z tego co wiem dobrze się sprawdza z mwizyta.pl także jest to na pewno inna, ciekawa forma reklamy. Mamy wpływ i kontakt z klientów bezpośrednio
tyna

Poprzednia