Najlepsza inwestycja w czasach kryzysu gospodarczego

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Najlepsza inwestycja w czasach kryzysu gospodarczego

Postautor: rolnik » 06 wrz 2013, 15:33

Inwestycja w ziemię

Obok nieruchomości mieszkalnych inwestycje w grunty są najlepszym sposobem na przetrwanie i zarobek niezależnie od sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie. Szczególnym zainteresowaniem wśród inwestorów cieszą się grunty rolne. Dodam tylko, że od blisko dekady centy gruntów ornych w Polsce znajdują się w trendzie wzrostowym(wzrost o ok. 120 procent). Średnioroczny zysk z inwestycji w grunty orne wynosi nawet 20 procent. Do tego dochodzą również dopłaty do hektara z Unii Europejskiej. Niektóre grunty można też przekształcić w działki budowlane, a to dodatkowy zysk.
rolnik

Re: Najlepsza inwestycja w czasach kryzysy gospodarczego

Postautor: pawel » 03 kwie 2014, 20:50

Chyba ziemia ona jedna nie traci w tych czasach na wartości no i jeszcze dzieła sztuki. są w sieci różne miejsca gdzie można zapoznać się z ofertami sprzedaży ziemi jak np. http://www.dzialkanadmorzem.pl/ Według mnie najlepiej kupować cały kompleks działek, a potem czekać na wzrost cen.
pawel

Postautor: Tomek » 22 sie 2014, 10:38

Według mnie najlepsze sposoby na inwestycje można znaleźć ,kontaktując się z doradcą finansowym. Dobra firma doradcza np Open finance ma w swojej ofercie wiele propozycji zainwestowania kapitału z możliwością sporego zarobku.
Tomek

Postautor: Renata » 24 sie 2014, 20:32

Ja korzystałam z pomocy doradcy z Open Finance i jestem zadowolona. Zainwestowałam i mam spory zysk :)
Renata

Postautor: Michał » 26 sie 2014, 9:05

Najlepiej oczywiście w nieruchomości i działki budowlane to póki co najwartościowsza inwestycja no i oczywiście ciekawy jest powrót do inwestowania w sztukę. Nie zanosi się, aby traciła na wartości. Polecam z własnego doświadczenia lokaty jeżeli mamy większe środki i zastanawiamy się co z nimi zrobić. Niech poleżą ze 3 miesiące i jak już się zdecydujemy na inwestycję wtedy można je wypłacić. Można sięgnąć także do artykułów na ten temat. Ja ostatnio czytałem http://www.czasnafinanse.pl/oszczedzanie/opisz-swoja-historie/gdzie-z-korzyscia-ulokowac-pieniadze.
Michał

Postautor: donatan » 31 sie 2014, 17:54

jeśli chodzi o inwestycję to warto inwestować na stronie toforum.pl , mają Gwarancję Ochrony Kapitału.
donatan

Postautor: badalan » 02 wrz 2014, 9:34

Gdybym miał odpowiednie środki, to pewnie bym teraz wszedł w JARTOM, nieruchomości magazynowe to faktycznie bardzo duży potencjał, który wymaga odpowiednich środków. A możliwości są faktycznie spore - można zarobić grube tysiące, no ale właśnie - kto posiada fundusze na ten cel?
badalan

Postautor: donatan » 03 wrz 2014, 18:39

A co to jest JARTOM.? Obecnie inwestuje na toforum i jestem sporo do przodu.
donatan

Postautor: bekos » 04 wrz 2014, 9:51

JARTOM zajmuje się nieruchomościami magazynowymi - najłatwiej wygoglować.
Tylko wiadomo - to inwestycja dla dużego gracza. Wejście w nią wymaga posiadania środków liczonych w milionach złotych - ogólnie potężny kapitał.
bekos

Postautor: KamilaBąk » 08 wrz 2014, 17:17

Renata pisze:
> Ja korzystałam z pomocy doradcy z Open Finance i jestem zadowolona.
> Zainwestowałam i mam spory zysk :)

A ile płaci się za takie doradztwo w Open Finance?
KamilaBąk

Następna