Najlepsza inwestycja w czasach kryzysu gospodarczego

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Najlepsza inwestycja w czasach kryzysy gospodarczego

Postautor: Ruda7891 » 05 sie 2015, 11:45

A kto w dzisiejszych czasach ma pieniądze na m które jeszcze pójdzie na inwestycję... Jeżeli na wynajem to nie ma co liczyć na duża kasę - koszty remontu, ubezpieczenia, podatki itd....
Ruda7891

Postautor: Lorii » 05 sie 2015, 14:18

No to fakt na zus nie ma co liczyć, a gdzie tam do emerytury zwłaszcza jak wszyscy by chcieli tylko zatrudniać na " śmieciówkach " , dlatego np w compensie dobrze jest pomyśleć o swojej przyszłości.
Lorii

Postautor: amelli » 17 sie 2015, 8:11

Mieszkanie to spoko mozna inwestowac ale trzeba liczyc sie takze z kosztami i klopotami jak np wynajmujac mozna miec problemy tak samo z remontami i innymi rzeczami. Mnie sie wydaje ze teraz lokaty i fundusze inwestycyjne przechodza jakies odnowienie. Sama wlasnie sie tego ucze ale na stronie compensa zobaczyłam jak jest ich dużo i nie tylko takich ktore są ryzykowne. Obracam na razie niewielkimi kwotami ale zyski jakies są wiec warto sprobować.
amelli

Postautor: amberus » 17 sie 2015, 15:50

Jest sporo dochodowych inwestycji i to bez żadnego ryzyka. www.zrealizujmarzenie.webnode.com w podstronie - Dla inwestora. Wystarczy do mnie napisać [ kontakt na stronie ] a wyjaśnię, lub tel.
amberus

Postautor: totrunia » 21 sie 2015, 20:20

Inwestowanie w mieszkanie i inne nieruchomości jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Sama teraz jestem na etapie szukania odpowiedniego mieszkania we Wrocławiu lub w Krakowie. Duże miasta mają większy potencjał :) Dzięki http://www.polnoc.pl/ mogę od razu sprawdzić wszystkie oferty w każdym mieście w Polsce.
totrunia

Postautor: padko » 18 wrz 2015, 9:27

Prawda jest faktycznie taka, że nieruchomości sprzyjają poważnemu inwestowaniu, ale jednocześnie wymagają fachowców z doświadczeniem. Hala nie ma sobie tylko stać, jej powierzchnia musi być wykorzystana. I dopiero wtedy ma sens zakup np. centrum dystrybucji w Grójcu.
padko

Postautor: maszulka » 19 paź 2015, 14:05

Mój znajomy zainwestował w punkt franczyzowy Mail Boxes Etc, był za granicą i wpadł mu w oko taki biznes. Osobiście uważam, że jest to dobre rozwiązanie z kilku powodów: po pierwsze masz sprawdzony model biznesowy, po drugie zapewnione wsparcie merytoryczne. Trzecia rzecz to sam biznes i usługi, jakie świadczysz. Np. młodzi przedsiębiorcy szukają takich usług, jak poligrafia czy kurier. Ciężko spotkać miejsce, w którym takie usługi są świadczone w 1 miejscu.
maszulka

Postautor: verrt » 23 paź 2015, 14:16

Dobre inwestycje dostępne są na stronie www.ekologicznaelektrownia.pl Grupowe formy inwestowania w elektrownie wiatrowe są naprawdę efektywne, bo ryzyko się bardziej rozkłada. Ogólnie ryzyko tego typu inwestycji nie jest zbyt duże. Zapotrzebowanie na energię stale rośnie, tak jak jej ceny.
verrt

Postautor: fsgg » 28 lis 2015, 15:59

Inwestowac to trzeba samemu. Sam robie to z powodzeniem na m forex.pl (usun spacje). Polecam szczegolnie inwestycje w surowce.
fsgg

Postautor: mateuszp » 10 gru 2015, 13:56

Ja polecam inwestować w swoje serwisy internetowe, które zarabiają np. na programach partnerskich albo w programy typu Revenue Share (choć nie wszystkie), tutaj ryzyko jest większe, ale zarobek z inwestycji dużo większy, no i praca żadna tak naprawdę w porównaniu do inwestowania w biznesy/serwisy internetowe.

Poza tym warto też inwestować w działki.
start-tm.pl - zarabiaj ze mną.
Awatar użytkownika
mateuszp

PoprzedniaNastępna