Najlepsza inwestycja w czasach kryzysu gospodarczego

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Najlepsza inwestycja w czasach kryzysy gospodarczego

Postautor: jaspers » 07 sty 2016, 10:57

Proszę tutaj - http://www.jartom.com/centrum-logistyczne-na-sprzedaz
Ale to tylko jedna z wielu takich okazji. Oczywistym jest, że na takich biznesach zarabia się długoterminowo, potrzebne odpowiednie doświadczenie i nie tylko...
jaspers

Postautor: silverf » 30 sty 2016, 16:24

Myślę że taką pewną inwestycją jest nadal inwestycja w nieruchomości, apartamenty w aparthotelach również. Zwłaszcza że Wola Invest gwarantuje zysk na poziomie 5%.
silverf

Postautor: Góral_55 » 03 kwie 2016, 19:05

A czemu by nie zainwestować w złoto? Ja kupiłem i mam zamiar trzymać do emerytury, wtedy sprzedam, oby z zyskiem. Znalazłem program emerytura na zlotatarcza.com i z tego co obliczają powinienem wyjść z tego z zyskiem, a nawet jak nie, przynajmniej zamroze na jakis czas pieniadze
Góral_55

Postautor: Gosia123 » 29 maja 2016, 1:34

Najbezpieczniej dywersyfikować inwestycje, trochę trzymać na lokacie, trochę w funduszach inwestycyjnych. Zawsze należy się kierować zasadą, żeby nie wkładać wszystkiego do jednego worka.
Polecam wszystkim
Kod: Zaznacz cały
http://wybierambank.pl
Gosia123

Postautor: kwitek » 19 wrz 2016, 4:09

ja tam uważam, że mieszkania byłoby lepszym dealem. oczywiście potrzeba do tego więcej pieniedzy na dzień dobry zanim się zacznie inwestować i pewnie bez kredytu się nie objedzie, ale takie mieskzanko w kurorcie nadmorskim, albo w jakimś turystycznym miescie... no czysty zysk z tego jest, zwłaszcza jak dzisiaj jest tyle możliwości wynajmu miekszań. no i kupić jakies piękne mieszkanie takie jak to http://www.apartamentyrowy.pl/ a potem spłacac z wynajmu, szybko pójdzie a na starość mieszkanie zostanie
kwitek

Postautor: ultimate » 20 sty 2017, 19:16

kwitek pisze:
> ja tam uważam, że mieszkania byłoby lepszym dealem. oczywiście potrzeba do
> tego więcej pieniedzy na dzień dobry zanim się zacznie inwestować i pewnie
> bez kredytu się nie objedzie, ale takie mieskzanko w kurorcie nadmorskim,
> albo w jakimś turystycznym miescie... no czysty zysk z tego jest, zwłaszcza
> jak dzisiaj jest tyle możliwości wynajmu miekszań. no i kupić jakies piękne
> mieszkanie takie jak to http://www.apartamentyrowy.pl/ a potem spłacac z
> wynajmu, szybko pójdzie a na starość mieszkanie zostanie

tez tak myślę, warto się nad tym zastanowić też nie kupować na yolo taiego mieszkania, bo tez nie każdy dostanie na to kredyt, ale ogółem mieszkania to dobre pole do inwestycji, a taki apartament nad morzem to super sprawa, turyści lubią porządne miejscówki coraz bardziej ceniąc wygodę, większośc kempingów już upada bo ludzie wolą wynająć mieszkanie. a Rowy są dość znane, myślę że taki apartament miałby branie :)
ultimate

Postautor: maro » 20 kwie 2017, 2:05

ja cały czas uważam ze nieruchomosci. bo co innego? w kwestii długoterminowej chyba nic innego nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy będzie opłącalne a mieszkania tak. w tym roku planuje zakup apartamentu w miejscowości rowy. Jest ona położona przy morzu, a że turystyka u nas ciągle isę rozwija to w tę stronę pójdę. analizując prognozy, nie powinno być problemu z zainteresowaniem przez cały rok
maro

Re: Najlepsza inwestycja w czasach kryzysu gospodarczego

Postautor: amberus » 26 kwie 2017, 18:24

Poznaj i wykorzystaj jeden z najbardziej dochodowych biznesów. Informacja dotyczy bardzo korzystnej inwestycji w rozwój firmy Sky Way - nowoczesny transport.
Teraz mamy możliwość zakupienia akcji po bardzo korzystnych cenach. W zależności od wysokości inwestycji - akcje możemy zakupić za kilka centów ( $ ). Firma rozwija się bardzo dynamicznie i jeszcze w tym roku przewidywana jest certyfikacja urządzeń - mówiąc jaśniej - uzyskanie uprwnienia ndo montażu na rynku międzynarodowym w każdym miejscu na Ziemi. W tym momencie wartość jednej akcji nie będzie mniejsza jak 1$, potem wraz z rozwojem firmy wartość akcji będzie rosła. Inwestorzy będą otrzymywać dywidendy proporcjonalne do zysku. Szansa inwestycyjna większa jak zakup akcji Google, Coca-Cola czy Microsot!!!
Potencjał Sky Way jest o wiele większy. [ skype janubers1 lub 609 583 837 ]
amberus

Postautor: Artisss » 23 maja 2017, 16:48

Szczerze to mnie mocno zaskakują in minus te wyniki jakie ma Sunex. Spodziewałem się dużo lepszych notowań. Generalnie mają wszystko – zaplecze, doświadczenie, klientów w PL i za granicą, projekty rozwijające innowacje na dużych dofinansowaniach. Kwestia czasu i po prostu to się musi zacząć przekładać na lepsze wyniki na giełdzie.
Artisss

Postautor: agatinka987 » 30 maja 2017, 11:15

Ja myślę, że dobrymi firmami do inwestycji są te zajmujące się paliwami, energetyką jak na przykład ONICO S.A. Z tego co wyczytałam zanotowali w tym roku najwyższy wynik finansowy w tym roku!!!
agatinka987

PoprzedniaNastępna